Як взяти кредит, якщо погана кредитна історія.

У всеросійському бюро кредитних історій міститься інформація про кожного клієнта, який коли-небудь оформляв банківські позики. Погана історія є істотним приводом для відмови в отриманні нової позики, але не все так погано, так як будь-який банк розглядає подану заявку в індивідуальному порядку і невеликі технічні прострочення, що виникли раніше з поважної причини, не завжди впливають на винесення позитивного рішення.
Вам знадобиться
  • - пакет документів для оформлення кредиту.
Інструкція
1
Якщо ви раніше скористалися кредитом і у вас були прострочення за платежами, але ви їх погасили, як тільки отримали інформацію з банку, можете сміливо звертатися за новою позикою.
2
Основним критерієм, яким керується банк при винесенні рішення, є ваша платоспроможність і повернення всіх отриманих сум, взятих раніше. Щоб підтвердити свою платоспроможність, вас попросять пред'явити довідку про доходи форми 2-ПДФО. Якщо основна частина заробітної плати видається в конверті, вам можуть запропонувати альтернативний варіант і представити довідку про доходи за формою банку. Також для отримання нової позики ви зобов'язані отримати довідку з підприємства про стаж.
3
Банки охоче надають кредити громадянам РФ у віці від 21 до 65 років, які мають постійну реєстрацію, постійну роботу і стабільні доходи. Важливим чинником для винесення позитивного рішення про видачу кредиту є наявність цінного майна і відсутність неповнолітніх утриманців.
4
Поганий кредитна історія вважається тільки в тому випадку, якщо були не технічні затримки, термін яких не перевищив 35 днів, а був досвід повного неповернення отриманого кредиту. Служба безпеки перевірить всю отриману від вас інформацію. Якщо виявиться, що вона помилкова або взятий вами кредит в інших банках не був повернутий, це буде істотним підставою відмовити вам.
5
В інших випадках кредит вам, швидше за все, видадуть, але при цьому можуть запросити інші довідки або документи, а також мати платоспроможних поручителів, якщо ви оформляєте досить велику суму позики, а попередня кредитна історія була грунтовно зіпсована.
6
При оформленні великої суми кредиту замість поручителів ви можете закласти цінне майно. Це буде гарантією того, що кредит ви отримаєте, так як забезпечення фінансових зобов'язань є запорукою повернення позики.