Як переглянути свої icq повідомлення. подивитися аськи для комп'ютера.

ICQ - це дуже популярний мессенджер, за допомогою якого користувачі спілкуються між собою через повідомлення. Часто виходить так, що вам необхідно знайти деякі відомості у листуванні цієї програми, наприклад, номер телефону або електронну адресу одного, але ви не знаєте, як це зробити.
Інструкція
1
Спробуйте знайти особисті icq повідомлення. Перш за все, існує дуже простий спосіб. Для цього потрібно натиснути правою кнопкою мишки на профіль друга, з яким ви ведете листування. Далі виберіть пункт «Подивитися історію» або інше схожу назву, наприклад, «Історія повідомлень». Якщо у відкритому полі ви не знайдете повідомлень, то все-таки знайти історію спілкування в програмі ICQ є можливість.
2
Пошукайте адресу, де може зберігатися шукана переписка. При цьому він може відрізнятися в різних версіях месенджера. Під час пошуку необхідно включити відображення прихованих папок і файлів, інакше відшукати, де здійснюється збереження історії спілкування з співрозмовниками, не вийде. Якщо є бажання, в цю ж папку можна розмістити файли з історією інших версій "аськи".
3
Встановіть унікальну програму Punto Switcher - це ще один спосіб збереження листування ICQ. У ній є спеціальна функція під назвою «Щоденник». Вона зберігає багато інформації, в тому числі і повідомлення. Для цього необхідно просто виконати налаштування в програмі, причому це займе зовсім небагато часу. За необхідності можна убезпечити дані надійним паролем.
4
Зверніть увагу, що є й більш надійні місця, де історія «аськи» може перебувати постійно. Причому ви зможете подивитися переписку, перебуваючи за чужим ноутбуком або комп'ютером.
5
Для цього є платні сервіси в мережі інтернет для зберігання повідомлень ICQ. Щоб просто прочитати історію даних повідомлень, необхідно здійснити реєстрацію на одному з цих веб-сайтів. Потім потрібно авторизуватися на ньому, і вам нададуть повну історію ваших icq-повідомлень.
Корисна порада
Історія листування ICQ може бути спеціально збережена в .txt файл. Для того щоб побачити необхідні повідомлення в асьці, потрібно лише відшукати їх і відкрити, використовуючи стандартний додаток «Блокнот».
В ICQ, як і в будь-якому клієнті для обміну миттєвими повідомленнями, листування з кожним контактом зберігається і може бути прочитаною. Переглянути історію повідомлень в ICQ можна кількома способами.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб перегляду листування в ICQ - читання хистори (прийняте англійська назва файлів з історією повідомлень) стандартними засобами клієнтів даного протоколу. Як правило, для того щоб відкрити історію, потрібно ввійти у вікно повідомлень, зробивши подвійний клік миші на рядок необхідного контакту, і натиснути у ньому кнопку з іконкою у вигляді англійської букви "H". Після цього відкриється спеціальне вікно, що містить всю історію листування в хронологічному порядку зверху вниз (т. Е. В самому верху будуть знаходитися найбільш ранні повідомлення). За допомогою засобу читання листування можна виконувати пошук по хистори з урахуванням різних параметрів.
2
Будь листування, що ведеться в ICQ також автоматично зберігається в .txt файл, який можна переглянути за допомогою стандартного засобу Windows - Блокнот. Файли листування зберігаються в спеціальному каталозі, який знаходиться в директорії програми. Наприклад, клієнт протоколу ICQ під назвою QIP встановлений на комп'ютер з настройками за замовчуванням зберігає переписку в директорії за адресою C: Program FilesQIPUsers (UIN) History. Кожен файл листування в даній директорії названий по UIN контакту (наприклад 410865432). Для того, щоб подивитися переписку досить двічі кликнути по файлу, який відкриється у вигляді текстового документа.
3
Історія повідомлень ICQ також може бути спеціально збереженою в окремий .txt файл. Збереження переписки проводиться за допомогою засобу читання хистори, описаного в першому кроці. Для того, щоб прочитати збережену переписку необхідно лише знайти її і відкрити за допомогою стандартного додатка "Блокнот".
Зверніть увагу
Для того, щоб убезпечити свою переписку від прочитання третіми особами використовуйте надійні паролі до клієнта і операційній системі, а також встановлюйте клієнти ICQ в нестандартні місця і приховуйте папку.