Як виготовити скло.

Технологічний процес виготовлення скла вельми складний і вимагає спеціальних умов (таких як, наприклад, високотемпературна піч) і специфічних матеріалів, не кажучи вже про спеціальні знання і навичках. Тому виготовлення скла в домашніх умовах організувати вельми складно. Однак є маса можливостей виготовлення декоративного скла, скляних сувенірів, заготовок для вітражів.
Вам знадобиться
  • Для цього знадобиться саме звичайне прозоре скло, фарба для скла, сполучна речовина. В якості останнього можна застосовувати недорогу і економну поліефірную смолу. Переважно використовувати недорогі відходи виробництва з використанням скла, наприклад, в підприємствах, що виготовляють склопакети.
Інструкція
1
Технологія виготовлення досить проста. Необхідно подрібнити прозоре скло, додати барвник і речовину.
2
Використовуючи прямокутні форми, необхідно викласти на рівну поверхню отриману масу і дочекатися її застигання. У підсумку вийдуть плитки різнобарвного декоративного скла.
3
Декоративне скло можна також виготовити іншими різними способами. Наприклад, склеюючи безбарвним клеєм шматочки кольорового скла, так отримують заготовки для вітража.
4
Декоративне скло можна виготовити, використовуючи фарби по склу, поталь або інші декоративні матеріали.
5
Як бачите, існує досить багато ідей, як виготовити декоративне скло, варто тільки пофантазувати.
Зверніть увагу
Як зробити отвір будь-якого діаметру в склі. Скло ретельно знежирюють ацетоном, бензином або спиртом. Потім на місце, де буде отвір, насипають гіркою жменю злегка змоченого дрібного річкового піску. Після цього загостреною паличкою в пісочної кірці роблять конусоподібний отвір до скла. Його діаметр в нижній частині конуса повинен бути дорівнює діаметру виготовленого отвору в склі.
Корисна порада
От і ми спробуємо приготувати скло. Для цих дослідів необхідна спеціальна піч. Уже з цієї причини виготовленням скла не можна займатися вдома. Але, крім того, потрібні і навички в роботі з гарячими расплавами, так що досліди, безумовно, треба проводити у присутності старших. Освоївши роботу зі склом, ви можете допомогти своїм колегам з біологічного гуртка: там нерідко виготовляють опудала тварин, а для опудал потрібні різнокольорові очі ...