Як вивести коростявих кліщів.

При корості з'являються червоні точки на шкірі та свербіж, поступово симптоми стають більш вираженими. Своєчасно розпочате лікування - запорука швидкого одужання. Якщо відразу ж не звернутися до лікаря, на тілі можуть з'явитися шрами і рубці, так як кліщ проробляє ходи під шкірою.
Інструкція
1
Сходіть на прийом до дерматолога. Дуже важливо, щоб вас оглянув лікар, так як свербіж і червоні точки на шкірі можуть бути симптомами та інших хвороб. Якщо діагноз підтвердиться, вам призначать протівочесоточное препарати. Зазвичай рекомендують обробляти шкіру емульсією бензилбензоату, маззю Вилькинсона, лосьйоном ліндану й аналогічними засобами.
2
Ретельно промийте тіло з милом. Водні процедури можна проводити перед початком лікування, потім приймати ванну або душ можна тільки після курсу терапії. Мочалку рекомендується змінити, бо в ній можуть знаходитися коростяві кліщі.
3
Нанесіть лікарську емульсію або мазь на все тіло, а не тільки на уражені ділянки. Зачекайте, поки засіб вбереться, тільки після цього надягайте одяг.
4
Білизна міняйте щодня, брудне періть з додаванням дезінфікуючих засобів, а також пропрасовуйте його праскою. Проведіть обробку та всього приміщення, щоб не було шансів перезаразіться.
5
Займатися самолікуванням корости не варто, але якщо традиційні методи не допомагають вивести кліща, то спробуйте народні рецепти. Візьміть 50 г соку аврана лікарського і змішайте з такою ж кількістю жиру або крему для тіла. Змащуйте уражені місця 2 рази на день. Так як авран отруйний, дотримуйтесь елементарних заходів обережності.
6
Купіть воду чемериці. Вона використовується не тільки для боротьби з вошами, але і для усунення коростявих кліщів. Втирайте її в уражені ділянки тіла вранці і ввечері. Якщо на шкірі є ушкодження, у вигляді подряпин і сильних расчесов, застосовувати воду чемериці небажано.
7
Якщо поліпшення не спостерігаються в перші дні терапії, порадьтеся з цього приводу з дерматологом. Можливо, що вам підберуть інші препарати. Не сподівайтеся цілком на народну медицину, так як допомагає вона, на жаль, не завжди. Відвідайте лікуючого лікаря після проходження курсу лікування.