Як знайти людину у великому місті.

Відшукати людини у великому місті - це складне завдання, хоча і здійсненне. Однак якщо вам точно відомий населений пункт, де проживає розшукуваний, то ви можете швидше домогтися успіху.
Інструкція
1
Спробуйте шукати через друзів. Можливо, хтось із них хоч раз чув про потрібний вам людині. Може бути, якщо пощастить, хто-небудь із знайомих особисто знає розшукуваного.
2
Якщо вам приблизно відомо, де працює або навчається дана людина, зателефонуйте до відповідної установи, а саме у відділ кадрів закладу. Уточніть вашу інформацію, попросіть номер телефону або адресу розшукуваного. Якщо потрібно знайти студента одного з вузів міста, швидше за все, вам пощастить побачити його протягом дня.
3
Використовуйте соціальні мережі для пошуку. Як правило, на сьогодні це найбільш ефективний і простий метод. Велика кількість користувачів зареєстровано в соціальних мережах. Перевірте найпопулярніші сайти: «Мій світ», «ВКонтакте», «Однокласники».
4
Пошукайте на прізвище та віком в програмі ICQ або Skype. Зайдіть на форум міста, де жителі спілкуються між собою. Зрозуміло, цей варіант пошуку буде ефективний в тому випадку, якщо вам відома ім'я та прізвище потрібного людини .
5
Скористайтеся іншим методом, щоб знайти людини в мегаполісі. Зателефонуйте на місцеву радіостанцію, де передають привіти своїм знайомим і родичам. Попросіть потрібного вам людини відгукнутися на ваш дзвінок.
6
Розклейте свої оголошення по місту. Якщо у вас є фото розшукуваного, роздрукуйте його на принтері в кількох примірниках і розклейте на стовпах і дошках для оголошень. Створюючи листівки, ви повинні думати і про естетичний вигляд оголошення. Перш за все, воно повинно відразу ж кидатися в очі перехожого. Краще якщо фото буде кольорове, а текст в листівці набраний напівжирним шрифтом.
7
Дайте оголошення в місцеву газету. Краще докласти фотографію і оплатити послугу, тоді фото розмістять на перших шпальтах видання.