Як перевірити бензонасос інжектора. Як перевірити тиск бензину.

Якщо двигун інжекторного автомобіля погано заводиться і працює з перебоями, в першу чергу необхідно перевірити його паливну систему, включаючи бензонасос . Це можна зробити самостійно.
Вам знадобиться
  • - тестер;
  • - манометр шинного насоса;
  • - шланг;
  • - два хомутика;
  • - викрутка.
Інструкція
1
Перевірте справність електричного ланцюга бензонасос а за допомогою мультиметра або тестера, приєднавши його до клем проводів. Якщо на тестері є сигнал, проводка справна.
2
Зніміть захисний ковпачок штуцера бензонасос а, підставте під нього ємність, натисніть тонкої шліцьовій викруткою на золотник. Якщо бензин піде тонкою цівкою, отже, тиск в системі низька. Якщо напір бензину хороший, тиск нормальний.
3
Якщо є можливість, заміряйте тиск у паливній системі, використовуючи паливний манометр. У домашніх умовах можна використовувати для цих цілей манометр від шинного насоса.
4
Виверніть золотник з штуцера паливної рампи. Надіньте на штуцер шланг манометра, затягніть його хомутиком.
5
Увімкніть запалювання, але двигун при цьому не заводите. Тиск палива має піднятися до 2,8-3,2 бар і залишитися на цьому рівні. Якщо воно виявиться нижче це цифри, перевірте подає магістраль. Для цього спочатку перевірте фільтр, який розташований під днищем кузова у бензобака. Потім зверніть увагу на сітку насоса. Якщо вона сильно забруднена, вийміть бензонасос з бака, зніміть сітку і промийте її.
6
Перевірте герметичність приєднання трубки, що йде від насоса до паливної магістралі. Знову заміряйте тиск у паливній системі. Якщо виключені всі несправності, а тиск залишається низьким, можна зробити висновок, що бензонасос зношений. У цьому випадку потрібно його заміна.
7
Переконайтеся в тому, що паливо надходить на форсунки. Для цього огляньте свічки запалювання. Якщо вони вологі, все в порядку. У разі якщо свічки сухі, перевірте спочатку пробником або тестером роз'єми джгутів форсунок. Якщо сигналу немає, отже, необхідно шукати несправність в електропроводці.
8
У разі якщо проводка справна (на тестері є сигнал), відверніть кріплення рампи і підійміть її під впускним колектором так, щоб було видно форсунки. Увімкніть запалювання. Якщо в соплах форсунок не видно цівок бензину, значить, вони несправні і підлягають заміні.