Як додати звукову доріжку до файлу.

При створенні власних відеокліпів важливо вміти правильно підібрати і вставити музичний супровід. Більшість відеоредакторів має вбудовані функції, що дозволяють швидко додавати звукову доріжку .
Вам знадобиться
  • mktoolnix.
Інструкція
1
Якщо працюєте з контейнерів формату mkv, скористайтеся утилітою mkvtoolnix. Це безкоштовна програма, призначена для зміни параметрів відеофільмів. Скачайте робочі файли зазначеної програми.
2
Відкрийте каталог завантажень і запустіть файл mmg.exe. Після запуску головного меню програми виберіть вкладку «Вхід». Натисніть кнопку «Додати». Виберіть відеофайл, до якого необхідно приєднати звукову доріжку .
3
Після завантаження файлу вивчіть вміст вибраного контейнера. Якщо в ньому присутні сторонні елементи, видаліть їх. Для цього зніміть галочки з відповідних пунктів. Формат mkv може містити відразу кілька звукових елементів, субтитрів і подібних додаткових вкладень.
4
Тепер виділіть завантажене відео в меню «Вхідні файли». Натисніть кнопку «Приєднати». Після запуску меню провідника виберіть звукову доріжку , яку необхідно додати до файлу. Якщо ви не видалили додаткові елементи, то перемістіть нову доріжку на першу позицію в списку.
5
Для цього виділіть назва доданого треку і кілька разів натисніть кнопку «Вгору». Тепер відкрийте вкладку "Параметри" і зміните характеристики відеофайлу, якщо в цьому є необхідність.
6
Після підготовки контейнера відкрийте вкладку «Обробка» і виберіть пункт «Запустити mkvmerge». Почекайте деякий час, щоб програма завершила запущену процедуру.
7
Натисніть кнопку «Відкрити папку» і перевірте створений файл. Врахуйте той факт, що відтворення доріжки починається спільно з запуском відеопотоку. Якщо вам потрібно небагато зрушити звукову доріжку , то заповніть поле «Відстрочка» у вкладці «Параметри». Для запуску музики до старту відео, задайте від'ємне значення відстрочки. Використовуйте програму Sounde Forge для попереднього редагування звукового файлу.