Як поставити привід.

Оптичний привід - пристрій для читання і запису компакт-дисків декількох форматів: CD, DVD, HD, BD, GD. Вони отримали широке поширення на сьогоднішній день. За допомогою оптичного привід а можна записати інформацію будь-якого типу. Останні технології дають можливість записувати дані до 30 Gb, що порівнянно з обсягом деяких жорстких дисків. Установка привід а в системний блок - нескладний процес. Про те, як здійснити монтування будь-якого типу привід а читайте далі.
Вам знадобиться
  • Системний блок, оптичний привід.
Інструкція
1
Перед тим, як встановлювати в систему новий привід , необхідно витягти старий. Варто запам'ятати, що привід встановлюється так само, як і знімався. Тому, якщо навчитеся знімати, значить, поставити привід ви теж зможете. Для цього слід відключити комп'ютер від постійного джерела живлення (електрична мережа).
2
Відкрийте бічну стінку системного блоку і залиште його так на деякий час. Це необхідно для позбавлення від статичної електрики, яка може вивести з ладу деякі складові комп'ютера. Потім від'єднайте кабель передачі даних (широкий шлейф), аудіо-кабель (тоненький дріт, що дозволяє передачу звуку з аудіодисків). Після цього від'єднайте кабель живлення, що складається з чотирьох кольорових проводів. Як правило, кабель живлення завжди жорстко сидить в роз'ємі, тому розгойдайте цей кабель в різні боки. Будьте обережні при витяганні кабелю живлення.
3
Після вилучення всіх проводів, необхідно розгвинтити всі кріплення вашого привід а. Зазвичай це 4 гвинта-саморіза. Тепер привід вільний від кріплень, залишилося тільки підштовхнути його зсередини, щоб він виліз із зовнішнього боку системного блоку. Візьміть новий привід і встановіть його в зворотному порядку, який був описаний вище. Після установки привід а необхідно включити комп'ютер. Операційна система справить автоматичну установку нового пристрою.