Як виставити товар в магазині.

Вітрина є особою магазину. Правильно розставлені товар повинен привертати увагу і запам'ятовуватися. Оформлення прилавків - це мистецтво, яким займаються дизайнери та мерчандайзери. Витрати на оплату праці даних фахівців окупаються протягом короткого проміжку часу за рахунок збільшення товар ооборота в два-три рази.
Інструкція
1
Більшість магазинів, що мають величезний товар ооборот і великий прибуток від продажів, наймають мерчандайзерів і дизайнерів. Довіряти розкладку та оформлення прилавків продавцям, які не мають спеціальної освіти і досвіду, значить втрачати імідж магазину і знижувати рівень продажів, отже, і прибутку.
2
Правильна розкладка товар а спрямована на привернення уваги покупців. Основні напрямки зводяться до раціонального рішення, який асортимент мати, в якій кількості і в якому порядку його розташувати, щоб все товар и без винятку користувалися попитом і не залежувалися на прилавках магазину.
3
Основна мета правильного розташування товар ов - це викликати емоції і позитивний відгук у душі кожного потенційного покупця. На вітрині має бути розміщене те, що насправді в даний момент є у продажу. Якщо ви торгуєте одягом певної спрямованості, наприклад, діловими костюмами, вітрина повинна бути оформлена манекенами, одягненими в даний вид товар а. Але для успішної торгівлі в магазині потрібно мати все, що, так чи інакше, потрібно до ділового костюма. Ви можете продавати краватки, сорочки, блузи, носові хустки, шкарпетки, колготки, туфлі, аксесуари. При цьому основна вітрина повинна чітко уособлювати корпоративний стиль самого магазину.
4
Не економте на освітленні вітрин. Правильно підібрана колірна палітра фону, на якому виставлений товар та освітлення - це гарантія успішних продажів.
5
Регулярно міняйте композицію вітрини. Виставляйте нові колекції, а також зміну товар а справляєте відповідно до сезону. Інформацію про розпродажі розміщуйте в самій вітрині, в засобах масової інформації та на рекламних банерах.
6
Якщо ви займаєтеся продажем продовольчих товар ов, вітрина повинна бути обладнана таким чином, щоб на полицях, що знаходяться на рівні очей, був розміщений найдорожчий і найменш затребуваний товар . На нижніх і верхніх полицях розкладайте товар повсякденного попиту, за яким і приходять в магазин більшість покупців.
Буває так, що вам необхідно перепродати товар і зробити це в найкоротші терміни і з найменшими втратами. Що ж робити в цьому випадку, особливо якщо ви не спеціалізуєтесь на оптових поставках товар а?
Інструкція
1
Перевірте цілісність всіх бирок та етикеток на товар е, а також цілісність упаковки. Перевірте, чи є у товар а всі необхідні сертифікати, що підтверджують його якість та безпеку.
2
Ні в якому разі не афишируйте той факт, що ви займаєтеся перепродажем товар а (особливо якщо ви його купуєте на найближчому складі). Разом з тим завжди стежте за тим, щоб в сусідніх магазинах або торгових точках не було такого ж товар а, як і у вас і за нижчими цінами або в розширеному асортименті.
3
Виставляйте той товар , який необхідно продати в першу чергу в центрі головної вітрини або розташуйте його в максимальній доступності про потенційного покупця на центральній стійці.
4
Якщо ви працюєте не в магазині з фіксованими цінами або є його власником, то при найменшій зацікавленості покупця в товар е, який необхідно терміново перепродати, знизьте ціну або пообіцяйте пристойну знижку або який-небудь недорогий супутній товар . Але не знижуйте ціну більш, ніж на 25%, інакше покупець запідозрить недобре.
5
У тому випадку, якщо ви вирішили перепродати товар , минаючи магазин (або якщо ви не маєте відношення до торгівлі), зверніться спочатку до ваших друзів, родичів або колег з пропозицією купити у вас хороший товар за вигідною ціною. Якщо ж вашим близьким такий товар не потрібен, подайте в одну з газет, що користуються найбільшим попитом, оголошення з коротким, але містким його описом. Уникайте при складанні оголошення емоційно забарвлених слів.
6
Домовтеся з власниками торгових точок на ринку про перепродаж товар а, попередньо дізнавшись середні ціни на нього в інших торговців. Зверніть увагу на те, що нерідко перепродажем товар а в роздріб можуть займатися, в кращому випадку, підприємці-початківці, в гіршому - випадкові люди, які не завжди знаходяться в ладу з алкоголем або наркотиками. Тому перш ніж запропонувати товар того чи іншого торговцю, зверніть увагу на асортимент товар а, розташування торгової точки, поспілкуйтеся з сусідами продавця.