Як повернути панель задач на місце. Як встановити значок ru на панель інструментів.

Панель задач містить найважливіші елементи графічного інтерфейсу Windows - кнопку виклику головного меню операційної системи, область повідомлень і значки відкритих вікон додатків. Користувач може змінювати положення, розміри і деякі аспекти її поведінки. Іноді це призводить до не найзручнішим варіантами розміщення панелі задач і її доводиться повертати у вихідне положення.
Інструкція
1
Перед маніпуляціями з панеллю задач переконайтеся, що вона не закріплена у своїй поточній позиції. Для цього клікніть правою кнопкою миші по вільному простору на ній. Під сплив меню не повинно бути відмітки в рядку «Закріпити панель задач», а якщо вона є, приберіть позначку клацанням по цій написи.
2
Якщо панель задач розміщена вздовж лівого, правого або верхнього країв екрану, повернути її вниз можна простим перетягуванням. Зробіть це за допомогою лівої кнопки миші, навівши вказівник на вільний простір панелі.
3
В останніх версіях операційної системи - наприклад, Windows 7 - є можливість в місце перетягування вибрати потрібну позицію в випадаючому списку. Він поміщений в окреме вікно з настройками властивостей панелі задач і меню «Пуск» - відкрийте це вікно, вибравши пункт «Властивості» в контекстному меню панелі задач. Задайте один з чотирьох варіантів розміщення в списку під написом «Положення панелі задач на екрані» та натисніть кнопку OK.
4
Іноді щоб повернути на місце панель задач досить підвести покажчик миші до нижньої межі робочого столу. У налаштуваннях цього елемента графічного інтерфейсу можна задати команду приховувати його, щоб заощадити робочий простір. У таких випадках панель спливає з-за краю екрану тільки при підведенні до неї покажчика миші або натисканні клавіші Win. Щоб скасувати цю установку зніміть позначку в чекбоксі «Автоматично приховувати панель задач» - він поміщений в той же вікно налаштувань, виклик якого описаний в попередньому кроці.
5
Панелі може бути не видно й з іншої причини - її ширина зменшена до гранично малого значення. Це може статися в результаті необережного руху мишкою. Щоб відновити нормальний розмір, наведіть курсор миші на вузьку смужку в один піксель у нижнього краю екрана. Сигналом про те, що ви навели курсор на правильне місце , буде його трансформація в вертикальну двосторонню стрілку. Натисніть ліву кнопку і тягніть знайдений край панелі у напрямку до центру екрану, поки не будуть відновлені нормальні розміри.