Як повернути реєстр. regedit повернути значення.

Повертати, або відновлювати, системний реєстр ОС Windows зазвичай доводиться після вірусного впливу деяких зловмисних програм. На щастя, завдання це цілком може бути вирішена штатними засобами самої системи і не вимагає залучення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в діалог «Виконати» для того, щоб відновити доступ до записів реєстр а. Надрукуйте gpedit.msc в рядку «Відкрити» та підтвердіть запуск утиліти редактора групових політик, натиснувши кнопку OK.
2
Розкрийте посилання «Конфігурація користувача» і перейдіть в розділ «Адміністративні шаблони». Розгорніть вузол «Система» і знайдіть параметр «Зробити недоступним засоби редагування реєстр а». Викличте контекстне меню знайденої політики кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості». Застосуйте прапорець в рядку «Відключений» і натисніть кнопку «Застосувати». Підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK.
3
При наявності встановленого альтернативного редактора реєстр а, запустіть його і розкрийте гілку HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesSystem. Знайдіть строковий параметр з ім'ям DiasbleRegistryTools і змініть його значення на 0.
4
Іншим варіантом виконання того ж дії може стати створення спеціального .bat-файлу з содержаніемreg.exe add HKCUSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesSystem/v DisableregistryTools/t REG_DWORD/d 0/f pause. Запустіть створений файл і дочекайтеся появи повідомлення про відкриття утиліти редактора реєстр а в консолі.
5
Скористайтеся альтернативним методом повернути реєстр . для цього запустіть додаток «Блокнот» і створіть новий документ. Надрукуйте в першому рядку Windows Registry Editor Version 5.00 і введіть [HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesSystem] у другій. Завершіть документ третім рядком зі змістом "DisableRegistryTools" = dword: 00000000 і збережіть зроблені зміни. Змініть розширення створеного файлу на .reg і запустіть файл.