Як вибрати мобільного оператора.

В даний час на ринку послуг зв'язку існує досить велика кількість стільникових компаній. Людина, вибираючи того або іншого оператора , може заплутатися в тарифних планах, що надаються. Тому дуже важливо здійснювати вибір по раціональним критеріям.
Інструкція
1
У першу чергу складіть список тих компаній, які знаходяться у вашому місті. Уточніть інформацію про кількість центрів обслуговування клієнтів.
2
Зверніть увагу на зону покриття, тобто на ту площу, де ви зможете скористатися даними послугами зв'язку, не вступаючи в роумінг. Цю інформацію ви можете отримати в офісі компанії або на її офіційному сайті в інтернеті.
3
Поцікавтеся і якістю зв'язку. Для цього ви можете скористатися форумами в інтернеті або звернутися до знайомих, друзів, адже напевно знайдуться ті, які є клієнтом обраного вами стільникового оператора . На якість можуть вплинути такі параметри, як діапазон радіохвиль, сила сигналу.
4
Порівняйте тарифи стільникових операторів. Щоб не заплутатися в їх різноманіття фіксуйте отриману інформацію на папері. Насамперед подумайте, що найбільше ви будете використовувати: смс, дзвінки або інтернет. Відштовхуйтеся від своїх пріоритетів. Наприклад, ви досить часто дзвоните в інші міста. Поцікавтеся у співробітника компанії про найбільш вигідних тарифах і опціях.
5
Дізнайтеся про послуги, порівняйте їх вартість. Отримайте інформацію про сервіс: способах оплати послуг, роботи центрів обслуговування і надання безкоштовних консультацій. Дізнайтеся і можливості зміни тарифу, підключення роумінгу та блокування номера. Всі ці дрібниці дуже важливі, адже в житті ситуації можуть трапитися всякі.
6
Обов'язково відвідайте форуми в інтернеті, тут же ви можете задати яке вас цікавить. Дізнайтеся інформацію не тільки в інтернеті, але і за допомогою опитування людей в оточенні.
7
Після отримання потрібної вам інформації розставте пріоритети, порівняйте надані послуги і виберіть найбільш підходящого для вас стільникового оператора .