Як вирівняти тон шкіри в Фотошопі. Як зробити шкіру засмаглою в фотошопі.

Засоби графічного редактора Photoshop дозволяють значно поліпшити будь фотопортрет, зробити обличчя людини на фото привабливіше і яскравіше. При цьому головною метою ретушування фото є поліпшення зовнішнього вигляду шкіри , вирівнювання її тону.
Інструкція
1
Завантажте графічний редактор Photoshop. Клацніть на вкладку верхнього меню File (Файл) і натисніть Open (Відкрити). Замість цього можна натиснути поєднання гарячих клавіш Ctrl + Щ. Відкрийте фотографію з чітким і достатньо великим зображенням обличчя. Зробіть копію фонового шару, клікнувши на шар Background (Задній план) і натиснувши Ctrl + J.
2
Збільште масштаб фотографії та перемістіть червону рамку в Navigator (Навігатор) на область з чистою шкірою. Натисніть S на клавіатурі. В панелі інструментів клацніть на взятий інструмент і виберіть Clone Stamp (Штамп). Зменшіть жорсткість (Hardness) і розмір (Master Diameter) пензля.
3
Затисніть клавішу Alt і клацніть на місце особи, де шкіра максимально гладка і має рівний колір. Відпустіть клавішу Alt. Проведіть пензлем інструменту «Штамп» по тому місцю, яке ви хочете відкоригувати. Перевірте, чи не залишилося недоліків.
4
Виділіть контур обличчя за допомогою інструменту Lasso Tool (Ласо). Поставте початкову точку, обведіть обличчя і замкніть виділення в початкову точку. Скопіюйте виділений контур двічі, натиснувши Ctrl + J. Приховайте на час другий шар, прибравши вічко з квадратика зліва від шару.
5
Активуйте перший шар і натисніть Ctrl + Ь. Відкриється віконце з кривими (Curves). Поставте довільну точку на прямій і викривити її так, щоб шар став світлим. Поставте вічко в квадратик поруч з другим шаром. Так ви зробите його видимим.
6
Натисніть Ctrl + Ь і затемните шар, поставивши довільну точку на прямій. Створіть третій шар. Залийте тілесним відтінком (найбільш близький до кольору людської шкіри колір # c18d78). Помістіть цей шар між освітленим і затемненим шарами.
7
Натисніть на освітлений шар. Розкрийте вкладку Layer (Шари). Виберіть пункт Layer Mask (Шар-маска) і клацніть Hide All (Приховати все). Те ж саме повторіть з затемненим шаром і шаром із заливкою.
8
Оберіть шар з освітленим обличчям. Візьміть м'яку непрозору кисть, натиснувши І. В палітрі виберіть білий колір. Проведіть білою кистю по тим областям особи, які повинні бути освітлені. Встановіть на шар з освітленим обличчям режим накладення Soft Light (м'яке світло).
9
Повторіть ті ж маніпуляції з шаром із заливкою і шаром із затемненням. На шарі із затемненням проявляйте в основному місця, які повинні залишатися темними (наприклад, очі, брови). Корегуйте поєднання світлого, темного і тілесного кольорів, щоб добитися рівного тону шкіри .
10
Якщо використання інструменту «Штамп» вам не підходить, то скопіюйте фонове зображення поєднанням Ctrl + J. Відкрийте вкладку з верхнього меню Filter (Фільтр), після цього виберіть групу Blur (Розмиття) і клацніть курсором на напис Gaussian Blur (Розмиття по Гауса). Відсуньте відкрилося вікно трохи в сторону. Порухайте повзунок радіусу, щоб розмити обличчя. Натисніть Ок по завершенні розмиття.
11
Перейдіть на копію фонового шару, візьміть на панелі інструментів ластик (Eraser) з невеликою твердістю. Зітріть зайве розмиття, що виходить за контур обличчя, а також розмиття на очах, в області рота та інших істотних частинах особи. Встановіть непрозорість шару близько 30-40%. Тон шкіри буде вирівняний. Об'єднайте шари в один поєднанням Ctrl + Shift + E.
Гарну зовнішність неможливо уявити без сяючої здоров'ям шкіри . Рівний тон і природний гарний колір обличчя дається від природи далеко не всім, тому необхідний регулярний і ретельний догляд, а також грамотний макіяж.
Інструкція
1
Шкіра потребує регулярного очищення і відлущування. Необхідно регулярно користуватися м'якими скрабами, щоб звільняти шкіру від відмерлих клітин. Така процедура робить шкіру гладкою і стимулює кровообіг, що надає особі сяючий здоровий колір. Крім того, на вирівняну поверхню шкіри набагато краще і акуратніше лягають тон альні засоби.
2
Дуже поширеною проблемою є пігментація шкіри , тому важливо підібрати відповідне засіб, який допоможе вирішити проблему. Так, шкіра з пігментацією потребує відбілюванні. Існує безліч кремів для щоденного використання. Також відчутний ефект дають відбілюючі маски, які можна придбати в магазині або приготувати самостійно з натуральних компонентів (лимон, огірок, петрушка).
3
Важливу роль відіграє правильний макіяж. Надати шкірі рівний і красивий колір допоможе тон альний крем. Його тон повинен максимально збігатися з вашим природним кольором обличчя. Зверніть увагу на текстуру крему: він повинен бути легким і наноситися рівно і без зусиль. Не купуйте дешевих коштів - вони дуже помітні на обличчі і створюють ефект «маски». Крім того, вони закупорюють пори і перешкоджають природному диханню шкіри .
4
Почервоніння і прищі повністю приховати тон альних кремом не вдасться. Для вирішення цієї проблеми вам знадобиться консилер. Він повинен бути трохи світліше тон ального крему. Консилер потрібно наносити кінчиком пальця, злегка вбиваючи його в шкіру, а не втираючи. Такий засіб дуже добре допомагає приховати і темні кола під очима. Бажано підібрати тон альний крем і коригуючий засіб одного виробника, щоб домогтися максимального ефекту.
5
Також існують так звані бази під макіяж, які використовуються перед нанесенням тон ального крему. Вони мають дуже легкою текстурою, роблять шкіру гладкою і ідеально підготовленої для нанесення основи.
6
Деякі жінки страждають від виникає на обличчі жирного блиску. У цьому випадку необхідно користуватися пудрою. Наносити її краще не спонжем, а спеціальної широкої пензлем. Вона дозволяє робити нанесення легким і акуратним.