Як швидко продати земельну ділянку.

При необхідності швидко продати земельну ділянку , можна звернутися в агентство нерухомості, де є велика база даних і куди найчастіше приходять потенційні покупці. Для самостійного продажу необхідно сповістити максимальну кількість населення шляхом розміщення оголошень в засобах масової інформації.
Вам знадобиться
  • - договір з агентством нерухомості;
  • - рекламні оголошення.
Інструкція
1
Продати ділянку дуже швидко ви зможете, якщо звернетеся в агентство нерухомості. Укладіть договір на надання послуг, вкажіть у ньому пункт про терміни продажу земельної ділянки.
2
До вас будуть направляти всіх покупців, які звернулися за допомогою в придбанні земельних ділянок і ви зможете максимально швидко здійснити операцію купівлі-продажу, особливо в тому випадку, якщо назвете прийнятну ціну.
3
Земельний ділянку можна продати дуже дорого, але тільки якщо ви не поспішайте і готові шукати покупців, яких влаштовуватимуть названа ціна, протягом декількох місяців або років.
4
Щоб знайти покупців швидко самостійно, зверніться в засоби масової інформації. Дайте оголошення, що ви терміново продаєте земельну ділянку . Вкажіть його місця розташування, кількість соток, вид цільового призначення і дозволеного використання. Ціну ви можете вказати відразу і додатково написати, що можливий торг або, що ціна договірна.
5
Для додаткового інформування населення розклейте оголошення на рекламних щитах вашого міста. Нерідко біля великих торгових центрів маються імпровізовані щити, де громадяни розміщують оголошення про продаж побутової техніки, будинків, квартир, земельних ділянок. Ви також можете наклеїти своє оголошення, особливо це ефективно в районі, де знаходиться ваш земельну ділянку , призначений для продажу.
6
Не забувайте, що при будь-якій формі продажу, незалежно від того, продаєте ви земельну ділянку самостійно або звернулися в агентство нерухомості, максимальний попит на землю і сплеск купівельної активності припадає на теплу пору року. Пізньої осені, взимку кількість пропозицій значно перевищує попит, тому сподіватися на швидкий продаж не доводиться.
7
Перед продажем приведіть ділянку в порядок. Якщо город буде посаджений, то шанси продати землю швидко істотно зростуть.