Як вести електронний щоденник. Як завести власний щоденник.

Електронний щоденник або блог являє собою індивідуальну сторінку в інтернеті, на просторах якої ви маєте право писати про що завгодно. Правил ведення такого щоденник а не існує. Тим не менш, є ряд рекомендацій.
Інструкція
1
Вирішіть, для чого ви заводите щоденник . Для того щоб ваш блог мав цілісність, спочатку потрібно поставити мету і задати його тематику. Ви можете просто описувати кожен день вашого життя, приділяючи увагу деталям, або вибрати тему і, підшукуючи матеріали, аналізувати ситуацію. Ще один варіант - ведення фото щоденник а, що складається з знімків і їх описів.
2
Встановіть ступінь приватності. Для початку зробіть це для себе, тобто вирішіть, якому колу людей ви хочете демонструвати свій щоденник . Це, знову ж таки, залежить від його теми. Наприклад, якщо ви описуєте свої романтичні переживання, то навряд чи захочете продемонструвати їх всьому світу. Хоча навіть це можна зробити цілком делікатно.
3
Уникайте реальних імен і адрес в електронному щоденник е. Це потрібно для того, щоб у вас не виникало конфліктних ситуацій з героями історій, а також для безпеки вашого житла.
4
Заглядайте в блог хоча б кілька разів на тиждень. Так ви зможете стежити за коментарями до публікацій. Обзавівшись передплатниками, не втрачайте їх. Адже більшість електронних щоденник ов створюється з метою поділитися чимось, а для цього потрібні читачі. Постійно діліться свіжими думками та ідеями, не роблячи довгих перерв між записами.
5
Розвивайте діалоги в рамках постів до своїх записів. Можливість коментування чужих послань відкриває широкі простори для спілкування, обміну думками і дискусій. До вас на сторінку може зайти абсолютно незнайома людина, і всього одне його повідомлення може змінити зміст вашої публікації, тому спостерігайте за ходом обговорень, щоб своєчасно направити їх у потрібне русло.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що будь-яка інформація, яка потрапила на простори інтернету, може бути використана в самих різних цілях, у тому числі і небажаних для її власника.
Корисна порада
Завівши блог, не закривати в ньому. Сміливо подорожуйте по сервісу, на якому ви створили щоденник, шукайте цікаві сторінки, підписуйтесь на них, беріть участь в обговореннях.