Як вибрати безлімітний тариф.

Стільниковий зв'язок має бути не тільки зручною, але і економною. Для цього необхідно правильно вибрати тарифний план. Оператори дають можливість своїм абонентам підключати безлімітні тарифи, за допомогою яких можна мінімізувати витрати на послуги зв'язку.
Інструкція
1
У першу чергу ви повинні подумати, яким видом послуг зв'язку ви користуєтеся найбільше. Припустимо, ви часто використовуєте інтернет, тобто gprs. У цьому випадку вам потрібно підібрати той тарифний план, який передбачає безлімітне використання доступу в інтернет за невелику абонентську плату. Наприклад, «Мегафон» дає можливість своїм клієнтам підключити тарифний план «Мегафон-Онлайн», а до нього будь-який з пакетів безлімітного користування інтернетом («Базовий», «Оптимальний», «Прогресивний» і т.д .). Кожен пакет відрізняється швидкістю передачі даних і обсягом трафіку до обмеження швидкості.
2
Щоб вибрати найбільш підходящий безлімітний тариф, проконсультуйтеся у операторів. Уточніть розцінки, умови надання тарифу, тарифні опції і якість послуг зв'язку. Також ви можете відвідати офіційний сайт стільникового оператора, порівняти абонентську плату і особливості.
3
Почитайте відгуки про тарифи на форумах, у спільнотах. Запитайте у друзів, знайомих про якість послуг зв'язку та вигідності тарифу.
4
Також ви можете підключити безлімітний тариф, куди все включено, то є і дзвінки, і інтернет, і повідомлення. Наприклад, «Мегафон» надає клієнтам можливість підключити тарифний план «Все включено« L »», за допомогою якого ви зможете здійснювати дзвінки на стаціонарні і мобільні номери, відправляти повідомлення і використовувати інтернет. Ідентичний тариф має і ВАТ «МТС», який називається Maxi.
5
Підберіть тариф, використовуючи офіційний сайт. Наприклад, якщо ви є абонентом ВАТ «МТС», наберіть адресу www.mts.ru. Клацніть по вкладці «Тарифи та знижки на дзвінки». На сторінці ви знайдете віконечко, де буде написано «Ваш найкращий тариф», натисніть «Підібрати тариф».
6
Отримайте більш детальну інформацію про тарифні плани, звернувшись до центру обслуговування клієнтів. Також ви можете подзвонити в контактний центр вашої стільникової компанії за коротким номером, який вказаний у вас в договорі (ВАТ «МТС» - 0890, «Мегафон» - 0500, «Білайн» - 0611).