Як вирізати дерево з паперу. Як зробити дерево з паперу.

Саморобки з паперу можуть дуже прикрасити ваш інтер'єр, їх можна майструвати самостійно або разом з дітьми. Така робота не тільки розвиває фантазію, допомагає виразити свою творчу натуру, але і тренує дрібну моторику. Дерево з паперу може також стати хорошою декорацією до гри.
Вам знадобиться
  • - кольоровий картон;
  • - кольоровий папір;
  • - клей ПВА або клейстер;
  • - ножиці;
  • - олівець .
Інструкція
1
Спробуйте зробити дерево з щільного картону. Зігніть аркуш навпіл уздовж і намалюйте на коричневому аркуші картону половину вашого дерево, це може бути як ялина, листяна дерево, так і пальма (з двома стирчать листами).
2
Постарайтеся намалювати його так, щоб ствол до землі розширювався (так дерево буде більш стійким). Виріжте - це буде шаблон. Перевірте, він повинен бути симетричним.
3
Прикладіть шаблон до наступного аркушу, обведіть і виріжте. Зробіть декілька таких заготовок. Потім прикладіть заготовку до аркуша зеленої паперу (можна взяти картон або звичайну тонкий папір) і обведіть тільки ту частину, яка повинна бути зеленою, тобто крону. Виріжте стільки ж зелених заготовок.
4
Наклейте зелену крону на коричневі картонні основи. У вас вийшло кілька однакових дерев. Зігніть кожну з них навпіл, лицьовою стороною всередину, уздовж стовбура і крони.
5
Візьміть клей ПВА або клейстер і нанесіть його пензликом на половину першої заготовки. Прикладіть до неї половину іншого деревця, намагаючись точно поєднати край. Притисніть зігнуті половинки і почекайте, поки клей трохи схопиться.
6
Намажьте клеєм виворітну частина приклеєною заготовки і прикладіть третього деревце. Знову притисніть і дочекайтеся схоплювання. Таким чином, приклейте одну за одною всі заготовки. Покладіть майбутнє дерево з паперу під прес (наприклад, під книгу) і почекайте, поки воно висохне.
7
Дістаньте і розгорніть - у вас вийшло об'ємне дерево з паперу . Залишилося лише склеїти між собою першу і останню половинку. Якщо ви зробили все правильно, воно буде стійко стояти на рівній поверхні.
8
Додатково можете прикрасити паперове дерево - на ялинку приклейте кружечки з кольорового паперу , повісьте мішуру. На листяна дерево виріжте і приклейте круглі яблука або квіти.