Як бути яскравою.

Всі люди різні і переслідують різні цілі в житті. Одним комфортно жити, не привертаючи до себе увагу, інші хочуть блищати, виділяючись з сірого натовпу. Першим легше досягти своєї мети, а ось людині, що прагне до яскравості і помітності, не обійтися без конкретної і багатопланової роботи над собою.
Інструкція
1
Той, хто хоче привернути увагу і викликати інтерес у навколишніх людей, повинен почати з реальною самооцінки. Перерахуйте свої сильні сторони, все, чим ви можете вразити оточуючих. Це може бути основою для вибудовування цілісного образу яскравого людини.
2
Не починайте роботу над собою тільки лише з зовнішнього вигляду, адже за всім глянцем повинна стояти цікава особистість, спілкування з якою не розчарує. Ви будете яскравим, але смішним, якщо феєричний імідж приховає неграмотність і невігластво його власника.
3
Освойте навички спілкування з людьми, не надайте співрозмовнику можливість вести розмову в поодинці. Будьте в курсі політичних подій у світі, літературних новинок і культурного життя. Тоді ви зможете не зганьбитися і своєї невиразної бесідою чи не створити контраст з яскравою зовнішністю.
4
Частіше посміхайтеся - це виділяє людини з натовпу, занурених у себе людей. Навколишні добре реагують на позитивну, несучу радість, особистість.
5
Не бійтеся висловлювати свою думку, відмінну від інших. Чітко формулюйте свою позицію, нехай ваші думки будуть стрункими і такими ж яскравими, як ви.
6
Виділитеся як творча особистість. Спробуйте малювати, писати вірші, співати, танцювати, грати на незвичайному музичному інструменті або робити все це одночасно. Не копіюйте інших людей, наслідувачі вже не є першовідкривачами і їм відводиться місце блідих копій. Знайдіть свою нішу і удосконалюйтеся.
7
Поекспериментуйте із зовнішністю. Побродите по магазинах, не маючи на увазі купити щось певне. Нехай ваша річ сама стрибне до вас у руки. Не потрібно пересилювати себе, набуваючи яскраву модну обновку тільки лише через її барвистості. Вам необхідно відчути спорідненість, близькість з дивною кофтою або безформним сукнею з великими гудзиками.
8
Пробуйте різні поєднання несумісних на перший погляд речей. Якщо ви надягнете в'язаний жилет на пальто, і вам буде абсолютно комфортно і добре в такому вбранні, носіть його сміливо!
9
Не забувайте про аксесуари, тут відкриваються великі можливості для яскравою особистості, котра не хоче бути схожою на інших. Великі й дрібні намиста, різні ланцюжки, кулони і підвіски, мітенки та гетри, сумочки і муфточки, капелюшки і обідки, ремені і шарфи - список просто нескінченний. Все це допоможе вам стати яскравою .
10
Макіяж виділить і зробить виразним те, що ви хочете підкреслити. Часто люди самодостатні, яскраві своєю ідеєю, взагалі не потребують макіяжі, світло їхніх очей затьмарює все навколо.