Як бути гарною сестрою.

Відносини між сестрами - особливі. Життя знає приклади того, що вони можуть варіюватися в діапазоні від дружби до найсильнішої неприязні. Звичайно, основи майбутніх відносин закладаються ще в дитинстві, і багато в чому це відбувається під впливом батьків. Однак ніколи не пізно взяти ситуацію під контроль і стати дійсно хорошою сестрою .
Інструкція
1
Ніколи не видавайте секрети своєї сестри друзям і батькам. Крім того, не обговорюйте свою сестру у неї за спиною навіть зі своєю кращою подругою. Такий вчинок - це маленьке зрада по відношенню до близької людини.
2
Будьте відвертою і щирою. Довіряйте сестрі свої секрети і радьтеся з приводу виникають в житті проблем. Якщо і вона поведе себе так само, вас будуть пов'язувати не тільки формальні родинні стосунки, а й справжня дружба.
3
Пам'ятайте про свята сестри, підносите їй подарунки та приємні сюрпризи. Навіть простий телефонний дзвінок в потрібну хвилину нагадає, що вона вам не байдужа, і ви думаєте про неї.
4
Якщо сестра досягає успіху, що не заздріть. Знайдіть у собі сили щиро порадіти успіху рідної людини. Деяким це важко, але думайте так: «Успіх моєї сестри - це початок мого успіху». Побачите, так і буде.
5
Докладіть зусиль до того, щоб здружити ваших чоловіків і дітей. Намагайтеся влаштовувати сімейні свята і просто спільні посиденьки, виїжджайте разом на природу, відправляйтеся в подорожі. Ходіть один до одного в гості, при цьому не обмежуйтеся формальним візитом, а запропонуйте свою допомогу по господарству, в догляді за дітьми.
6
В той же час, якщо відчуваєте, що у сестри напружений період, намагайтеся поставитися до цього з розумінням, не нав'язуючи без необхідності своє суспільство, але і не дуже віддаляючись.
7
Якщо у сестри виникли проблеми, подумайте, чим ви можете бути корисні, і запропонуйте свою допомогу. Можете надати її й непомітно, але попередньо переконайтеся: те, що ви збираєтеся зробити, точно піде сестрі на користь.
8
Якщо ви і ваша сестра живете далеко один від одного, в різних містах або навіть країнах, робіть все від вас залежне, щоб ваша духовна зв'язок і спілкування не переривалися. Зараз для цього багато можливостей, починаючи від інтернету і закінчуючи трохи старомодними листами, які, тим не менш, так приємно отримувати.