Як з гри зробити відео.

Для захоплення і збереження зображення, переданого на дисплей монітора, використовують спеціальні програми. Вони дозволяють не тільки робити знімок екрана, але створювати відео-інструкції або ігрові ролики.
Вам знадобиться
  • - Fraps.
Інструкція
1
Найбільш популярною програмою захоплення відеозображення є утиліта Fraps. Вона досить проста в налаштуванні і володіє необхідним набором функцій. Встановіть цю програму, використовуючи Pro-версію. Пам'ятайте про те, що демо-режим програми дозволяє створювати відео, тривалість якого не перевищує 60 секунд.
2
Запустіть встановлену програму. Перед початком запису відео необхідно правильно налаштувати параметри роботи утиліти. Для початку відкрийте вкладку General. Вимкніть функцію Fraps window always on top, знявши галочку з відповідного пункту. Вам абсолютно ні до чого наявність вікна програми під час запису відео.
3
Перейдіть до вкладки FPS. Вимкніть функцію автоматичної зупинки запису. Для цього зніміть галочку з поля Stop benchmark automatically. Варто відзначити, що дана функція іноді буває дуже корисна. Якщо ви використовуєте Fraps для «нарізки» потрібних моментів ігрового процесу, іноді розумніше встановити час автоматичного відключення запису.
4
Відкрийте вкладку Movies. Увімкніть або вимкніть функцію запису звуку, змінивши параметр в меню Record sound. Поставте прапорець навпроти пункту Full-size. Це дозволить програмі створювати відео високої якості.
5
Задайте кількість відзнятих в секунду кадрів. Для ігрового відео цілком прийнятно використовувати 30 fps. Якщо ви хочете створити високоякісний відеозапис, самостійно задайте потрібне значення, наприклад 99 fps.
6
Виділіть поле Video Capture Hotkey. Натисніть клавішу, за допомогою якої буде запускатися і зупинятися запис відео. Тепер виберіть папку, в яку будуть зберігатися отримані записи.
7
Поверніть вікно програми Fraps і запустіть гру. В певний момент натисніть встановлену «гарячу» клавішу для запуску процесу захоплення відео. Не забудьте зупинити запис, щоб програма зберегла отримане відео.