Як вибрати шрифт.

Для створення нового документа Microsoft Word пропонує за замовчуванням вводити текст шрифтом Tahoma або Times New Roman, саме ці два кегля відмінно читані і досить суворі, вони добре підходять для ділових документів і листів. Але що робити, якщо необхідно, наприклад, підписати листівку поздоровленням, оформити казку з імітацією рукописного або якогось іншого загадкового тексту? Тут вимога, які пред'являються до шрифту, уже зовсім інші, він повинен бути незабутнім, незвичайним і цікавим.
Інструкція
1
Запустіть програму Microsoft Word. Зверніть увагу на верхню панель, яка розташована над листом. Клікніть список, що розкривається, який містить величезну кількість найменувань всіляких шрифтів. Для цього необхідно поряд з написом Tahoma або Times New Roman (шрифти за замовчуванням) клікнути на невелику стрілку. Перед вами повинно з'явитися вікно зі списком.
2
Виберіть вподобаний вам кегль, клікнувши по ньому лівою кнопкою миші. Слід знати, що в списку назву кожного з шрифтів прописано саме таким способом, як буде відображатися на аркуші. Наберіть кілька рядків свого тексту і подивіться, чи влаштовує вас обраний стиль.
3
Виберіть інший шрифт тим же способом, якщо попередній вам не подобається або не підходить для оформлення тексту. Крім усього зазначеного, змінити шрифт можна вже на готовому документі. Для цього зробіть ряд наступний дій. Наберіть або скопіюйте необхідний вам текст тим шрифтом , який встановлений за замовчуванням.
4
Вирівняти текст належним чином (по лівому або правому краю, по центру або по ширині) і виділіть той фрагмент тексту, шрифт для якого ви бажали б змінити. Для цього просто натиснувши ліву кнопку миші на початку необхідного шматочка тексту, не відпускаючи її проведіть до кінцевої точки.
5
Оберіть зазначеними вище діями бажаний кегль, клікнувши по вподобаному з випав в панелі управління списку. Виберіть інший шрифт, також попередньо виділивши фрагмент, якщо новий вам не до смаку. Пам'ятайте: один текст може бути надрукований декількома видами шрифтів, для цього просто виділяйте різні фрагменти і вибирайте для них своє накреслення.