Як з папки створити образ. Як підготувати новий диск до запису исо-образу.

Для підготовки файлів до подальшого запису на диск існує кілька методів. Зазвичай їх просто копіюють в окремий каталог або створюють стислий архів. Найбільш раціональним варіантом є створення ISO- образу диска.
Вам знадобиться
  • Nero Burning Rom.
Інструкція
1
Зберігання важливих файлів у вигляді образу віртуального диска запобігає випадкове видалення важливої інформації і досить часто полегшує процес їх запису на DVD-носії. Скористайтеся програмою Nero Burning Rom для створення ISO- образу з файлів і папок на жорсткому диску.
2
Інсталює зазначену програму, вибравши відповідну версію. Обов'язково уточніть сумісність з тією операційною системою, яка встановлена в даний момент. Перезавантажте комп'ютер. Запустіть програму Nero Burning Rom.
3
У першому діалоговому вікні виберіть пункт DVD-ROM (ISO). Відразу після цього буде запущено нове вікно і вкладка «Багатосеансовий». Вимкніть можливість додавання файлів після створення образу .
4
Перейдіть в меню «Запис». Поставте прапорець поруч із пунктом «Використовувати кілька пристроїв захоплення». Це дозволить програмі записувати файли за допомогою віртуального приводу. Інші параметри можете залишити без зміни.
5
Натисніть кнопку «Новий». Тепер за допомогою меню «Браузери» знайдіть файли і папки, які необхідно додати в ISO-образ. Перемістіть їх в ліве вікно програми Nero Burning Rom. Зверніть увагу на той факт, що функції утиліти дозволяють створювати образ, розмір якого сягає 8 Гбайт.
6
Після завершення підготовки потрібної інформації натисніть кнопку «Запис». Дочекайтесь появи меню вибору приводу для здійснення процесу. Виберіть пристрій Image Recorder. Натисніть кнопку «Далі». Почекайте деякий час, поки буде створено новий образ ISO, що містить вибрані файли.
7
Варто відзначити, що для створення образу з папок можна використовувати й інші утиліти, наприклад Ultra ISO. Основний недолік більшості подібних програм полягає в тому, що отримані образи не завжди виявляються придатними для запису за допомогою сторонніх утиліт.
Програмне забезпечення для створення цифрових образів вмісту оптичних дисків з'явилося вже давно. До створення образів вдаються в різних випадках. Наприклад, щоб забезпечити можливість відтворення примірника носія з ліцензійним вмістом при втраті оригіналу, для прискорення роботи додатків за рахунок застосування програм-емуляторів приводів. Як правило, образ "знімається" з диска, зберігається на вінчестері, а в подальшому може бути записаний на інший оптичний диск. Але іноді потрібно зробити образ з папки з файлами, просто знаходиться на жорсткому диску.
Вам знадобиться
  • Програма Nero Burning ROM.
Інструкція
1
Створіть новий проект в програмі Nero Burning ROM. Після запуску програми діалог створення нового проекту відкриється автоматично. Якщо ж додаток вже було запущено, закрийте поточний проект і виберіть у меню пункти "Файл" і "Створити ...", або натисніть клавіші Ctrl + N. У випадаючому списку, розташованому в лівій верхній частині діалогу, вкажіть формат створюваного образу (CD або DVD). У списку, розташованому нижче, виберіть тип образу. Натисніть кнопку "Новий". Відкриється вікно проекту.
2
Виділіть папку, файли з якої мають увійти до складу образу. У правій частині вікна проекту клацніть по вкладці "Пошук файлів". Буде відображений інтерфейс файлового браузера. Розвертайте вузли дерева каталогів, представленого в одній з панелей браузера, для доступу до потрібної папки. Клацніть по текстової написи, що представляє ім'я каталогу. У правій панелі файлового браузера відобразиться його вміст.
3
Виділіть файли і каталоги. Натисніть клавішу Ctrl і клацайте мишею по тих імен файлів і підкаталогів, розташованих у правій панелі файлового браузера, які мають увійти до складу образу. Якщо необхідно виділити всі файли і підкаталоги, натисніть клавіші Ctrl + A.
4
Додайте файли і підкаталоги до складу образу. Клацніть правою кнопкою миші по виділених файлів і виберіть пункт "Copy To Compilation" в контекстному меню, або натисніть Ctrl + 1.
5
Оберіть віртуальний рекордер в якості використовуваного для запису пристрою. В панелі інструментів клацніть мишею по випадному списку. Виберіть у ньому пункт "Image Recorder".
6
Почніть запис образу. Натисніть кнопку "Запис", розташовану на панелі інструментів, виберіть у меню пункти "Рекордер" і "Записати проект ...", або натисніть клавіші Ctrl + B. У діалозі "Записати проект" натисніть кнопку "Прожиг".
7
Оберіть ім'я та місце розташування, а також формат записуваного образу. Після натискання кнопки "Прожиг" в діалозі "Записати проект", відобразиться інтерфейс моніторингу процесу запису. Також буде відображений діалог збереження файлу. Вкажіть у ньому папку, в яку повинен бути поміщений образ, а також ім'я файлу образу. У випадаючому списку виберіть тип образу (nrg або iso). Натисніть кнопку "Зберегти".
8
Дочекайтеся закінчення процесу запису образу. Після закінчення запису буде виведений діалог з діагностичним повідомленням. Натисніть у ньому кнопку "OK".
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=int9YlPemyI
Корисна порада
Збереження файлу образу на фізичний диск, відмінний від того, на якому знаходяться вихідні файли, може значно прискорити процес запису. Вибирайте формат ISO створюваного образу, щоб мати можливість використовувати його в різних додатках і на різних платформах.