Як самому зробити відеоролик.

Для створення відеороликів зазвичай використовують потужні редактори. Це дозволяє не тільки зберегти відео у високій якості, але й виконувати редагування фрагментів, додаючи спеціальні ефекти.
Вам знадобиться
  • Adobe Premier.
Інструкція
1
Для створення власного ролика використовуйте програму Adobe Premier. Варто відзначити, що Pro-версія цієї утиліти володіє великим набором функцій, багато їх яких не є важливими в даному процесі. Встановіть Adobe Premier, попередньо переконавшись в сумісності обраної версії з вашою операційною системою.
2
Запустіть програму і відкрийте меню «Файл», вибравши відповідну вкладку. Перейдіть до пункту «Новий проект». Тепер знову відкрийте меню «Файл» і виберіть пункт «Додати». Вкажіть фотографію, зображення або відео, який буде включено в проект. Аналогічним чином додайте інші елементи майбутнього ролика.
3
Відкрийте вкладку «Відображення» або «Вид». Виберіть пункт «Показувати смугу візуалізації». Саме за допомогою цієї функції ви будете створювати первісний відеоролик. Перемістіть додані фрагменти в смугу візуалізації.
4
Зображення та відеокадри додавайте до графи «Відео». Всі музичні композиції перемістіть в полі «Звук». Відсортуйте додані елементи в потрібній послідовності. Особливу увагу приділіть фотозображення. Для кожного з них виберіть час відображення в ролику. Це необхідно для якісної синхронізації відео та звуку.
5
Після виконання описаних дій виділіть фрагмент відеозапису і відкрийте вкладку «Ефекти». Виберіть тип зміни зображення. Особливості використовуваної програми дозволяють додавати відразу кілька різних ефектів до кадрів.
6
Після завершення підготовки виконайте попередній перегляд отриманого відео, натиснувши кнопку Play. Збережіть готовий ролик. Для цього натисніть клавіші Ctrl і S і задайте параметри майбутнього відео. Краще спочатку використовувати максимально можливі якісні характеристики. Це дозволить надалі змінити формат ролика, задавши потрібні параметри.
Сучасні технології дозволяють будь-якому користувачеві комп'ютера змонтувати власний відеоролик або фільм. Це можна зробити, використовуючи як більш професійні програми - Pinnacle Studio і Adobe After Effects, так і стандартні, що додаються до Windows, наприклад, Windows Movie Maker. Саме на прикладі Windows Movie Maker ми розберемо створення простого відеоролика.
Інструкція
1
Відкрийте програму Windows Movie Maker. Вона є на вашому комп'ютері незалежно від версії Windows. Для цього скористайтеся кнопкою «Пуск», посилання «Усі програми».
2
Натисніть на кнопку «Імпорт мультимедіа» і вкажіть програмі ті файли, які ви плануєте використовувати як матеріал до відеоролика, це можуть бути відео- і аудіо-файли, а також статичні зображення - фотографії. Зазначені вами файли будуть скопійовані в робочу папку програми - «Імпортовані медіафайли».
3
У нижній частині програми ви побачите область монтажу, вона може відображатися в декількох режимах (кнопка-перемикач - в нижньому лівому кутку вікна): в режимі «Розкадрування» і режимі «Шкала часу». Останній режим дає вам набагато більше інформації про матеріали монтажу: тривалість відео- та аудіо-фрагментів, текст накладених на кадри назв. Режим «Розкадрування» зручно застосовувати для перенесення файлів з папки «Імпортовані медіафайли» в область монтажу, а також для застосування ефектів і переходів.
4
Перенесіть необхідні файли в потрібному порядку в область монтажу. У режимі «Шкала часу», виділяючи кожен файл, налаштуйте тривалість його відображення в майбутньому відеоролику.
5
У випадаючому списку у верхній частині вікна виберіть пункт «Переходи». Відобразяться варіанти переходів, які можна використовувати між двома будь-якими фрагментами в області монтажу. Налаштуйте переходи у вашому відеоролику, перетягуючи їх в область монтажу.
6
Таким же чином налаштуйте «Ефекти» для кожного файлу окремо.
7
Вставте ваш відеоролик назву і титри, якщо це необхідно. Для цього пройдіть за посиланням в лівій частині екрана - «Назви і титри».
8
Збережіть відеоролик, вибравши один з пунктів в меню «Публікація в обраному місці». Ви можете зберегти відеоролик на вашому комп'ютері, на DVD, або ж надіслати електронною поштою.