Як включити вбудований мікрофон.

Певні моделі мобільних комп'ютерів наділені великим комплектом вбудованих пристроїв. До їх числа відносяться web-камера, карт-рідер, мікрофон і різні модулі бездротового зв'язку. Якісна робота цього обладнання забезпечується наявністю потрібного ПО.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет.
Інструкція
1
Для початку перевірте працездатність мікрофон а. Відкрийте панель управління і виберіть меню «Обладнання та звук». Знайдіть пункт «Управління звуковими пристроями», який повинен знаходитися в меню «Звук».
2
Після запуску нового меню виберіть вкладку «Запис». Вивчіть доступні пристрої захоплення звукового сигналу. Виділіть лівою кнопкою миші іконку потрібного мікрофон а і натисніть кнопку «Властивості». Переконайтеся в тому, що дане обладнання підключено.
3
Поставте галочку поруч із пунктом «Відтворювати з цього пристрою». Натисніть кнопку «Застосувати». Тепер звук, уловлює мікрофон ом, повинен відтворюватися в колонках мобільного комп'ютера.
4
Якщо ж даний мікрофон не працює, поновіть драйвери для цього пристрою. З'ясуйте модель вашого ноутбука. Відвідайте сайт виробника даного мобільного ПК.
5
Відкрийте розділ завантажень. Введіть в рядок пошуку назву моделі ноутбука. Серед запропонованих комплектів драйверів виберіть комплект файлів для системної плати або звукових пристроїв. Скачайте дані архіви.
6
Оновлення драйверів для мікрофон а, використовуючи диспетчер пристроїв. Варто відзначити, що для більшості звукових плат існують спеціальні програми, що дозволяють управляти цими пристроями. Використання даного ПЗ також дозволяє виконувати точну настройку параметрів мікрофон а і звуковий плати.
7
Якщо ви скачали подібну утиліту, запустіть додаток-інсталятор. Після оновлення драйверів для мікрофон а перезавантажте мобільний комп'ютер. Виконайте дії, описані в перших трьох кроках, щоб переконатися в працездатності пристрою. Підвищіть рівень мікрофон а, якщо гучність переданого сигналу не відповідає бажаному показнику.
Вбудований в ноутбук мікрофон значно спрощує комунікацію. Однак нарівні з наданими зручностями виникає маса проблем з налаштуванням цього компонента. Найбільш складними настройками мікрофона відомі ноутбуки марки Acer.
Інструкція
1
Зайдіть на ноутбуці Acer у вкладку «Звук». Для цього в панелі управління в правому кутку натисніть значок, що відповідає за настройку звук (частіше це намальований динамік). На екрані відкриється діалогове вікно з декількома вкладками. Якщо даного значка в панелі керування немає, клікніть по кнопці «Пуск». Виберіть "Налаштування" і далі "Панель управління". У вікні, серед інших налаштувань знайдіть «Звук та обладнання». Даний модуль може мати й іншу назву - це залежить від операційної системи вашого ноутбука.
2
Перейдіть у вкладку «Запис» - саме вона відповідає за вбудований мікрофон. Якщо він є, ви побачите відповідну іконку. Натисніть на неї або по кнопці "Властивості".
3
У вікні налаштувань мікрофона перевірте, щоб усі параметри були правильно включені. У вкладці «Загальні» перевірте, щоб рядок «Застосування пристрої» містила параметр «Включено». Перейдіть в розділ «Рівні» і пересуньте бігунки в блоці «Мікрофон» та «Посилення мікрофона» на максимум. Натисніть кнопку «Застосувати» і протестуйте мікрофон.
4
Протестувати мікрофон можна за допомогою стандартної утиліти Windows «Звукозапис» в меню «Пуск». Натисніть запис, промовте мова, збережіть і постарайтеся відтворити. У разі невдачі спробуйте налаштувати «Монопольний режим», який відповідає за гучність передачі звуку. Для цього перейдіть у вікно настройки звуку і у вкладці «Додатково» поставте галочки у поданих пунктах. Протестуйте мікрофон ще раз.
5
Якщо результату знову немає, спробуйте оновити драйвера контролера. Це можна зробити в тих же налаштуваннях звуку у вкладці «Загальні», клікнувши кнопку «Властивості» навпроти значка «Контролер».
Корисна порада
Якщо і цей крок не дав позитивних результатів, то, швидше за все, справа в самому вбудованому мікрофоні. Зверніться в сервіс обслуговування Acer. Якщо мікрофон вашого ноутбука несправний, а термін гарантії ще не вийшов, вам повинні обміняти товар на справний.