Як вибрати перукаря.

Хороший перукар повинен не тільки зуміти підібрати найбільш підходящу стрижку і укладку для свого клієнта, а й дати корисні поради по догляду за волоссям і вибору шампунів, бальзамів і масок. Знайшовши фахівця, який повністю влаштовує вас, ви зможете відвідувати його регулярно: майстер вже буде знати, що запропонувати і як попрацювати з вашими волоссям.
Інструкція
1
Подумайте, яким повинен бути ваш перукар. У деяких людей, наприклад, є особливі вимоги до статтю і віком: хтось не любить, коли їх волоссям займається молодий спеціаліст, а комусь не подобаються перукарі-жінки. Також вирішите, який результат ви хочете отримати в результаті, яка стрижка і укладання вам подобаються, чи хочете ви перефарбувати волосся і т.п. Перукар зможе зробити зачіску вашої мрії тільки в тому випадку, якщо буде добре розуміти всі ваші вимоги.
2
Зверніть увагу на перукарські, розташовані недалеко від вашого будинку або місця роботи. В іншому випадку вам, можливо, доведеться їхати на інший кінець міста кожен раз, коли потрібно буде зробити укладку або підстригти злегка відросло волосся. Такий варіант буває доречний тільки в тому випадку, якщо ваш перукар змінив місце роботи або якщо ви самі переїхали в інший район.
3
Дізнайтеся у знайомих, родичів, друзів і колег, у якого перукаря вони воліють стригтися. Заодно зверніть увагу на зачіски опитуваних і вирішіть, чи влаштовує вас робота обраного ними фахівця. Можна також спробувати пошукати відгуки про різні майстрах на тематичних сайтах. Однак не забувайте, що не завжди такі відгуки можуть бути правдивими, тому не варто беззаперечно вірити кожному з них. Один незадоволений клієнт на десять задоволених - це не показник низької якості роботи фахівця.
4
Зверніть увагу на зовнішній вигляд і поведінку перукаря . Неохайність, погана стрижка і укладання можуть стати тривожними ознаками: чи хочете ви, щоб вашим волоссям займався людина, яка навіть не стежить за собою? Спробуйте описати бажану стрижку. Хороший перукар напевно зможе запропонувати вам кілька цікавих варіантів, показати фото в журналах, злегка підкоригувати ваші побажання при необхідності. Якщо перукар у всьому беззаперечно погоджується з вами і не звертає уваги на ваш тип особи й структуру волосся, стригтися у нього не варто.
Чи не найбільша проблема для того, хто вирішив обладнати в столиці перукарню або невеликий салон краси - це пошук приміщення, а потім залагодження багатьох формальних питань, пов'язаних з використанням цього приміщення. Є, звичайно, ще висока конкуренція, але в перукарському бізнесі вона ніколи буде завжди.
Вам знадобиться
  • - приміщення на першому поверсі житлового будинку;
  • - комплект меблів та обладнання для перукарні (класом не нижче середнього);
  • - знання всіх нових «течій» у сфері краси і догляду за собою;
  • - кілька майстрів з хорошою репутацією (від чотирьох до восьми).
Інструкція
1
Придбайте (якщо дозволяють кошти) або орендуйте площа на першому поверсі житлового будинку, з виходом на людну вулицю і можливістю створення другого виходу - для персоналу. Важливо також, щоб приміщення вже було підключено до стандартного набору інженерних комунікацій, перебоїв з подачею води, світла і тепла хороша перукарня собі дозволити не може. Перевести в Москві приміщення з житлового фонду в нежитловий буває проблематично, доречно буде доручити вирішення цього питання спеціалізованій фірмі, яка надає юридичні послуги такого роду.
2
Обладнайте приміщення, не шкодуючи на ремонт і обробку коштів - хороший інтер'єр значно впливає на статус такого закладу, як перукарня. Можливо, вам доведеться переобладнати приміщення, відокремивши зону для персоналу від основного залу, на вході стоїть передбачити місце для адміністратора. Меблі та обладнання для перукарні повинно бути на відповідній вашому закладу висоті - в салоні краси все має бути естетично повноцінним.
3
Обміркуйте набір послуг, які будуть надаватися у вашій перукарні, виходячи з того, що чим більше, тим краще. Московську публіку складно чимось здивувати, всі новинки в індустрії краси засвоюються моментально, тому якщо ви в чомусь відстанете, це відразу кинеться в очі. Будьте в курсі всіх новин у своїй сфері і намагайтеся якомога частіше додавати інноваційні «родзинки» (плетіння афрокосичек, нові методи нарощування волосся і т.п.).
4
Знайдіть кількох користуються доброю славою майстрів і постарайтеся залучити їх у свій заклад. Можна підвищити відсоток від виконання кожного замовлення в порівнянні з тим, що перукар отримує у конкурента, можна зробити більш комфортною саму роботу, організувавши, наприклад, гаряче харчування або виділивши для персоналу зону відпочинку. Кадри в індустрії краси вирішують дуже багато чого - левова частка клієнтів приходять до хорошим для них майстрам, навіть якщо ті переходять працювати в іншу перукарню.