Як включити захист системи.

Сучасні операційні системи мають вбудовані захисні механізми. Ці утиліти допомагають ефективно протистояти зовнішнім загрозам, дозволяючи забезпечити тривалу стабільну роботу програм і самої ОС.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - обліковий запис адміністратора.
Інструкція
1
Найбільш оптимальна захистом на сьогоднішній день володіє операційна система Windows Seven. Після установки зазначеної ОС приступите до налаштування параметрів захисту. Для початку розірвіть з'єднання з локальною мережею і інтернетом.
2
Тепер перевірте настройки брандмауера. Для цього відкрийте меню «Система і безпека», вибравши відповідне посилання у панелі керування. Відкрийте вкладку «Брандмауер Windows» і перейдіть за посиланням «Включення і відключення».
3
Активуйте пункти «Включення брандмауера Windows» для всіх доступних типів мереж. Натисніть кнопку OK і закрийте діалогове меню. Тепер перейдіть за посиланням «Дозволити запуск програм або компонентів». Виділіть галочками ті програми і служби, для яких дозволений доступ до мереж в обхід брандмауера. Збережіть налаштування.
4
Увімкніть контроль дій користувачів. Для цього виберіть меню «Облікові записи» в панелі управління. Перейдіть по посиланню «Зміна параметрів контролю». Пересуньте повзунок в саму верхню позицію з характеристикою «Завжди повідомляти в наступних випадках». Натисніть кнопку OK.
5
Варто відзначити, що для зручної роботи з операційною системи та забезпечення високого рівня захисту необхідно самостійно настроювати брандмауер. Виконайте конфігурування цього захисного механізму, використовуючи пункт «Додаткові параметри», розташований в меню «Брандмауер Windows».
6
Якщо ви хочете створити максимальну захист Windows, встановіть дві додаткові програми. По-перше, виберіть, завантажте і налаштуйте якісне антивірусне ПЗ. Воно дозволить боротися з вірусами після їх впровадження в систему.
7
По-друге, обов'язково встановіть програму-фаєрволл. Вона є своєрідним доповненням до брандмауера і перешкоджає завантаження та встановлення шкідливих файлів.