Як бути, якщо в житті все погано. Як ставитися простіше.

Ми здатні бачити життя в різних фарбах. Ця здатність допомагає нам не здаватися в найважчий час. Вихід з важкої ситуації починається в той самий момент, коли ми "бачимо за хмарами сонце".
Інструкція
1
Заспокойтеся і вирішите боротися. Все найгірше вже сталося. Тепер перед вами - майбутнє. Воно починається вже тут і зараз, в цей самий момент. І якщо ви приймаєте рішення не здаватися, ваше майбутнє відразу забарвлюється в райдужні кольори. Життя йде назустріч тим, хто не унивает.Так відбувається і в природі. Коли ллє злива, гримить грім, небо похмуре, то дереву нікуди сховатися. Воно гнеться від вітру, листя зриваються. Але дерево не здається і не падає на землю. Проходить трохи часу, вітер стихає, хмари йдуть, з'являється сонце. Краплі дощу красиво блищать на уцілілих листочках. І дерево продовжує жити і плодоносіть.Будьте подібні такому дереву. Зараз у вашому життя буря, але ви дивитеся в майбутнє. Заспокойтеся і не здавайтеся. Все налагодиться, жодна буря не може тривати вічно. Так влаштоване життя.
2
Подивіться на тих, кому ще гірше. У вас цілі руки і ноги? - Подивіться на людей в інвалідних візках. У вас є взуття на ногах? - Подивіться на жебраків в дірявому взутті. На вашому столі ще є хліб? - Підіть у гості до пенсіонерів, які витратили останні гроші на ліки і чекають наступної пенсії, щоб купити вдосталь молока і хліба. Вас не розуміють батьки? - Підіть до дитячого будинку, подивіться в очі дітей, яких кинули. У вас облаштована квартира? - Ідіть у гуртожиток, подивіться на загальні туалети і кухні. Що б не відбувалося зараз у вашій життя , завжди є люди, яким набагато тяжелее.Посмотріте фільм про блокадний Ленінград, як люди вмирали від голоду. Подивіться фільм про концтабори в часи фашизму. Тоді ви зрозумієте, що у вашій життя вже зараз багато хорошого, світлого і радісного, незважаючи на спіткали вас труднощі. Будьте вдячні за все, що маєте.
3
Запишіть свої мрії. Відсуньте вбік поточні проблеми. Згадайте про те, до чого прагнули в дитинстві. Згадайте, про що мріяли в більш старшому віці. Запишіть всі ваші спогади. У вас повинна бути перед очима чітка картинка "світлого майбутнього". Ви повинні знати, до чого взагалі прагнете в життя .
4
Складіть план подолання найбільшої поточної проблеми. З кожної ситуації є вихід. Якщо не можете знайти його самі, порадьтеся з ким-небудь. Хороший рада можна отримати навіть від випадкового перехожого. Ідіть назустріч людям, питайте їх думку. Складайте план і негайно приступайте до його виконання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=M0LTX3Lmsnk
Зверніть увагу
Намагайтеся не піддаватися депресії. Говоріть їй слово "стоп". Будьте в цьому активні і рішучі. Ні в якому разі не слухайте сумні пісні, особливо про нещасну любов. Краще співайте марші.Даже якщо ніхто зараз не може вам допомогти, побадьорює самі себе. Велике значення мають слова, які ви собі говорите. Ви самі даєте собі внутрішній настрой - або позитивний, або негативний. Це всього лише вибір, і від вас залежить, яка чаша терезів переважить.
Корисна порада
Якщо вас долає паніка, прийміть теплу ванну. З водою йде стрес. Потім трохи поспіть. Сон - це "обнуління" денної інформації. Після сну можна все почати заново.