Як бути, якщо людина себе ні в що не ставить ? Як вести себе з чоловіком який тебе ні в що не ставить.

Низька самооцінка найчастіше пов'язана з несприятливими відносинами в родині. Якщо людині роками говорили щось негативне, він ввібрав це в свою душу. Такому людині треба допомогти повірити в свої сили.
Інструкція
1
Дбайте про людину. І діти, і дорослі потребують усвідомленні того, що вони комусь не байдужі. Виявляючи звичайну турботу, ви на ділі доводите свою любов. Це не означає, що все треба робити замість людини. Але він повинен мати впевненість у тому, що ви підставите плече в разі якихось труднощів.
2
Розкажіть людині про те, хто його любить. Всі ми потребуємо словах любові. Недостатньо щось робити для людини, треба ще говорити добрі слова. Постійно розповідайте про всіх людей, які люблять цю людину. Хай він знає про етом.Расскажіте про те, як люди гинули під час війни, щоб ми зараз жили. Розкажіть, як дорого заплачено за життя кожного з нас. Розкажіть про пожежних, лікарів, людях інших професій, які щодня борються за життя людей.Расскажіте, як Бог віддав Сина на страждання, бо любить нас. Яка дорога ціна заплачена за кожної людини! Хтось проливає кров, щоб ми продовжували жити. Тому не можна низько себе оцінювати.
3
Створіть для людини можливість про кого-небудь подбати. Коли людина проявляє турботу про інших, він починає поважати себе. Нехай щось зробить для літніх або для маленьких. Завдяки цьому він відчує себе сильним і дізнається, що потрібен комусь у цьому міре.Как підштовхнути до цього людини? Це дуже просто зробити. Напечіть пиріжків і попросіть відвезти їх який-небудь бабусі. Відвідайте дитячий будинок і домовтеся, що привезете туди книги, іграшки. Потім зберіть будинку якісь речі і відвезіть до дитячого будинку разом.У можете придумати багато подібних ситуацій. Просто озирніться навколо. Світ стогне від нестачі любові і безкорисливої турботи. Як багато інвалідів, зневірених, одиноких. Нехай ваш підопічний відчує себе сильніше, молодше, здоровіше когось. Такий контраст допоможе воспрянуть душею і відчути себе корисним для когось.
Зверніть увагу
Якщо у людини низька самооцінка, намагайтеся не лаяти його і не порівнювати з успішнішими людьми.
Корисна порада
Як можна частіше говорите людині хороші слова. Помічайте і заохочуйте кожну найменшу зусилля цієї людини до виправлення свого життя. Зробіть це своєю звичкою.