Як прискорити завантаження веб сторінок. Як прискорить завантаження на саит.

З кожним днем ритм життя стає все швидше. Щоб допомогти користувачам відповідати встановленим темпам, розробники створюють все нові гаджети для збільшення швидкості і продуктивності роботи в мережі інтернет. Але можна своїми силами заощадити час на завантаженні веб- сторінок.
Інструкція
1
Тривалість завантаження веб- сторінок або скачування мультимедійних файлів на комп'ютер безпосередньо залежить від швидкості поставляється інтернет-з'єднання. Уточніть у провайдера параметри свого тарифу і перевірте, наскільки якісно надаються послуги.
2
Найчастіше швидкість інтернет-з'єднання залежить від способу підключення до мережі. Відомо, що робота через АТС або старі види модемів значно ускладнює вихід у світову мережу; неполадки в з'єднанні можуть бути викликані не проблемами провайдера, а поганий телефонної проводкою у вашому домі. Задумайтесь про сучасні видах зв'язку: кабельному або бездротовому з'єднанні. При цьому будьте уважні: чим більше пристроїв підключені до вашої мережі Wi-Fi, тим менше буде якість сигналу на кожному з них. Щоб захистити свій трафік, поставте пароль на особистий Wi-Fi і постарайтеся не підключати зайві прилади до бездротової мережі.
3
Проблема повільного завантаження веб- сторінок може знаходитися в самому комп'ютері. Стара операційна система або віруси на системних дисках значно загальмовують роботу пристрою. Забезпечте безпеку і комфортну роботу вашого комп'ютера. Встановіть якісний антивірус, перевірте комп'ютер на наявність загроз і знешкодьте їх. Переустановите операційну систему, якщо ви робили це більше року тому.
4
Значно прискорити завантаження веб- сторінок може скорочення обсягу завантаження. Зазвичай сторінок а в інтернеті володіє не тільки текстовим матеріалом, але і безліччю візуальних об'єктів: картинок, двигающейся реклами, автоматично граючої музикою. В налаштуваннях свого браузера задайте заборона на спливаючі сторонні сторінок и, забороніть завантаження зображень та аудіофайлів.
5
Якщо ви часто користуєтеся одним і тим же сайтом, не обов'язково кожен раз завантажувати його сторінок у з інтернету. Скористайтеся вбудованою пам'яттю браузера. Для цього в настройках браузера активуйте функцію «Запам'ятовувати кеш». Це дозволить завантажувати раніше переглянуті сторінок и з пам'яті, не витрачаючи на них інтернет-трафік. Не забувайте обмежувати обсяг кешу і вчасно чистити його, адже «безлиста» пам'ять скорочує швидкість завантаження.
6
Вчасно оновлюйте версії свого браузера, адже кожна наступна з них стає мобільнішим і функціональніша попередніх. Відключайте непотрібні функції і активуйте ті, що прискорюють завантаження сторінок.
7
Вимикайте непотрібні додатки на своєму комп'ютері, адже їх робота вимагає енергетичних ресурсів і забирає на себе частину наданого трафіку.