Як витягнути акумулятор.

Якщо автомобіль в холодну погоду знаходиться на вулиці або в неопалюваному гаражі, акумулятор з нього зазвичай виймають і зберігають в теплому приміщенні. Витягнути акумулятор можна таким способом.
Вам знадобиться
  • - ключ «на 10»;
  • - плоска викрутка.
Інструкція
1
Відкрийте капот автомобіля. Якщо в конструкції машини передбачений декоративний кожух для акумулятор а, його необхідно демонтувати. Подденьте фіксатор викруткою і вийміть його. Витягніть фіксуючу деталь і зніміть кришку кожуха.
2
Подденьте викруткою і витягніть п'ять фіксаторів кожуха. Після цього він легко демонтується.
3
Відкрутіть головкою «на 10» рамку, яка тримає акумулятор спереду. Розчепити гачок шпильки ззаду і зніміть рамку. Зніміть ізолятор на клеми зі знаком «плюс». Відкрутіть ключем «на 10» клеми обох проводів. Піднявши ручку акумулятор а, витягніть його із гнізда. Його установка проводиться в зворотному порядку.
4
Перевірте стан знятого акумулятор а вдома або в гаражі. Спочатку заміряйте напруга на ньому за допомогою мультиметра. Як відомо, оптимальним для справного і зарядженого вважається напруга в розмірі 12 вольт.
5
Визначте візуально рівень електроліту в акумулятор е. Відкрутіть всі пробки, що закривають його осередки і загляньте всередину. Якщо акумулятор знаходиться в хорошому стані, електроліт покриває повністю верхні кромки пластин. У випадку, якщо рівень електроліту впав, залийте в осередку дистильовану воду до необхідного рівня. Після цього потрібно зарядити акумулятор .
6
Зарядите акумулятор протягом десяти-дванадцяти годин, встановивши на зарядному пристрої величину сили струму в розмірі однієї десятої від ємності акумулятор а.
7
Заміряйте щільність електроліту зарядженого акумулятор а за допомогою ареометра (у кожній клітинці). Нормальною вважається щільність, рівна 1,25-1,27 г/см3. Робота акумулятор а буде неефективною, якщо щільність електроліту хоча б в одній з комірок виявиться менше норми.
8
І на закінчення, заміряйте напругу після зарядки батареї за допомогою мультиметра або навантажувальної вилки. При вимірі напруги вилкою навантаження у справного зарядженого акумулятор а воно не повинно опускатися протягом п'яти секунд нижче дванадцяти вольт.