Як в Windows 7 встановити іконки. Як змінить іконки на windows 7.

Встановлення нових іконок в операційній системі Windows версії 7 відноситься до розряду задач персоналізації і виконується штатними засобами самої системи без залучення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Завантажте архів з вибраними іконками на комп'ютер і розпакуйте його в будь-якому зручному місці. Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Комп'ютер». Розкрийте посилання системного диска і виберіть папку з ім'ям System32.
2
Виділіть всі файли завантаженого архіву та викличте їх контекстне меню кліком правої кнопки миші. Вкажіть команду «Копіювати» і вставте їх в папку System32.
3
Викличте контекстне меню робочого столу кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Персоналізація». Скористайтеся командою «Зміна значків робочого столу» і виберіть іконку, що підлягає заміні. Натисніть кнопку «Змінити значок» і вкажіть шлях до бажаної іконці.
4
Використовуйте альтернативний метод зміни іконок. Для цього поверніться в головне меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Панель управління». Розкрийте посилання "Налаштування подання та продуктивності системи» подвійним кліком миші і зніміть прапорець в рядку «Відображати ескізи замість значків». Підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку «Застосувати».
5
Ще раз поверніться в головне меню «Пуск» і перейдіть в діалог «Виконати». Надрукуйте regedit в рядку «Відкрити» та підтвердіть запуск утиліти редактора системного реєстру, натиснувши кнопку OK.
6
Розкрийте гілку HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer і створіть в ній нову папку з ім'ям Shell Icons. Відкрийте створену папку і викличте її контекстне меню кліком правої кнопки миші в правій частині діалогового вікна. Вкажіть команду «Створити» і виберіть опцію «Параметр DWORD». Надрукуйте 3 в поле «Параметр» і підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку OK.
7
Викличте контекстне меню створеного параметра кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Змінити». Введіть повний шлях до файлу потрібної іконки в рядку «Значення» нового діалогового вікна і підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK.
8
Завершіть роботу утиліти редактора реєстру і перезавантажте систему для застосування змін.
ОС Windows надає величезні можливості по персоналізації зовнішнього вигляду системи. Змінювати можна не тільки шпалери робочого столу і стиль оформлення, але і іконки для кожного файлу або папки. Це значно полегшить сприйняття міститься інформації вашого комп'ютера і дозволить швидше орієнтуватися серед безлічі документів.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, набір іконок для папок.
Інструкція
1
Для установки вподобаних іконок для папок або файлів необов'язково вдаватися до допомоги спеціальних сторонніх програм. Все можна зробити стандартними засобами Windows. У базі операційної системи є велика кількість різних значків, ви можете вибрати один з них і замінити стандартний ярлик. Якщо ж ви не знайшли іконку собі до душі, скачайте набір іконок з інтернету. Знайти їх досить просто, по зміні зовнішнього вигляду значків існують навіть спеціалізовані ресурси.
2
Якщо вам потрібно змінити іконку для певного типу файлів (наприклад, для відео у форматі mpeg), відкрийте меню «Пуск» і виберіть пункт «Панель управління». У вікні, виберіть категорію «Оформлення і теми». Знизу ви побачите меню «Властивості папки», яке відповідає за налаштування відображення папок і файлів. Відкрийте його, в діалоговому вікні виберіть вкладку «Типи файлів». Після натискання з'явиться список всіх зареєстрованих файлів. В цьому вікні ви можете видалити формат файлу, створити свій чи налаштувати асоціацію додатків. Знайдіть у списку потрібний вам формат. Виділіть його, клацніть по кнопці «Додатково» і виберіть пункт «Змінити значок».
3
Відкриється нове діалогове вікно зі стандартними значками Windows. Виберіть один з них і натисніть кнопку Ok. Значок обраного формату змінений. Щоб вибрати свій значок, в діалоговому вікні натисніть кнопку «Огляд» і вкажіть шлях до завантажити файлу. Виберіть потрібний, клацніть по кнопці "Відкрити" і збережіть зміни, натиснувши кнопку Ok.
4
Для зміни ярлика окремого файлу або папки, клацніть по об'єкту правою кнопкою миші і виберіть пункт «Властивості». У вікні виберіть функцію «Змінити значок», вкажіть шлях до потрібного ярлику і натисніть Ok.
Корисна порада
Не вибирайте занадто яскраві ярлики, це підвищить стомлюваність очей під час роботи.