Як почистити телефон.

Правила гігієни наказують мити руки перед їжею. В інших випадках ми нехтуємо цим правилом. Беручи телефон в руки, ми навряд чи замислюємося, скільки бруду на ньому залишається. Через це в процесі експлуатації він втрачає свій первинний лиск. Іноді щоб його оновити, достатньо почистити.
Інструкція
1
Найпростіше - це механічно почистити корпус. Для цього не рекомендується використовувати воду і спирт. Про будь розчинник теж варто забути. Якщо вони потраплять всередину, то замість косметичного ремонту вам знадобиться капітальний, і не факт, що він закінчиться успішно. Максимум, що можна зробити - протерти корпус вологим, але не мокрим ватяним тампоном.
2
Замість ватного тампона краще використовувати серветку, призначену для моніторів або мобільників. Вони легко відтирають жир, фарбу та інші плями на корпусі. Крім механічного очищення, вони повністю вбивають мікробів.
3
В радіомагазинах також продається спеціальний спрей Basf або «Відеомонтаж», який розпилюють по поверхні телефон а, а потім перуть нетканої серветкою щоб уникнути попадання ворсинок всередину. Попередньо обов'язково відключіть телефон і витягніть акумулятор.
4
Для позбавлення скла екрану телефон а від подряпин можна використовувати спеціальну пасту. Перед процедурою переконайтеся, що верхнє скло вашого телефон а з оргскла, так як чистити шліфпастой можна тільки його. Пасту наносять на дисплей і натирають шматком замші чи іншої щільної тканини. Якщо подряпини виникли на справжньому склі, то позбутися від них можна тільки замінивши скло.
5
Щоб зайвий раз не ризикувати, зверніться в майстерню по ремонту телефон ів. Там пил можуть видалити спеціальні пилососи, продувку, а також видаляють бруд за допомогою ультразвуку. Крім того вам можуть поміняти стершиеся клавіші на нові.
Зверніть увагу
Як правильно почистити мобільний телефон і навушники до нього? Що для цього потрібно? Як це зробити швидко і якісно? Про все це ви дізнаєтесь в наших рекоммендаций. Крім того що ви дізналися як правильно почистити мобільний телефон просимо вас не забувати і про те, що в більшості своїй мобільні телефони шкідливі для здоров'я людини!
Корисна порада
Як почистити телефон від бактерій і мікробів. Чистота телефону залишає бажати кращого, адже перед тим, як скористатися ним, ви навряд чи біжите мити руки. Тому цілком природно, що на ньому присутні як жирні плями, так і хвороботворні мікроорганізми (стафілокок, сальмонела, стрептокок, вірус грипу H1N1, лістерія, кишкова паличка).