Як вигідніше зберігати гроші. чи вигідно зберігати гроші в картці.

Накопичивши певну кількість грошей, людина неминуче стикається з питанням: як їх зберегти і примножити? Для тих, хто не звик «грати» на капіталі, найважливішою умовою є надійність обраного способу зберігання, а доходи виступають приємним бонусом.
Інструкція
1
Не тримайте гроші «під подушкою». В умовах постійної інфляції відбувається їх поступове знецінення, в результаті чого ви несете втрати. Якщо все-таки кубишка вам здається надійніше інших варіантів, подумайте над тим, в якій валюті зберігати накопичення. Через різницю котирувань і можливої нестабільності курсу фахівці радять купувати різну валюту, наприклад, долар і євро. Зверніть увагу і на незвичні для росіян платіжні одиниці, наприклад, китайський юань, шведська крона, японська ієна. Єдина проблема з «екзотикою» в тому, що не скрізь її можна придбати і обміняти на рублі.
2
Якщо зарплата, пенсія, стипендія та інші платежі регулярно перераховуються на вашу картку, не використовуйте її для зберігання грошей. Залишайте на рахунку тільки ту суму, яка може знадобитися для поточних витрат. Іншу частину накопичень змусьте приносити прибуток.
3
Якщо хочете оформити банківський вклад, зверніть увагу, що найбільший річний відсоток не завжди означає максимально можливий прибуток, тому обов'язково скористайтеся калькулятором вкладів, щоб прорахувати передбачуваний дохід. Враховуйте капіталізацію відсотків, якщо вона передбачена. Визначтеся і з іншими важливими умовами, як, наприклад, можливість поповнення депозиту або дострокового зняття грошей. Вибирайте банк, вклади якого застраховані, і в одній фінансовій установі тримаєте не більше 700 000 рублів.
4
Якщо хочете забезпечити надійність і прибутковість своїх заощаджень в довгостроковій перспективі, зверніть увагу на можливість вкладення грошей в дорогоцінні метали та нерухомість. Ціни на те й інше, як правило, тільки ростуть. Якщо придбаєте нерухомість, то зможете отримувати від неї прибуток, наприклад, здаючи в оренду.
5
Якщо ви не чужі азарту, купите акції добре зарекомендували себе компаній: «ЛУКойл», «Газпром нафта», «Сургутнефтегаз», «Роснефть», «Полюс Золото», Сбербанк Росії, «ВТБ», «Аерофлот» , «Северсталь». Через роки їх ціна може істотно вирости, і ваш прибуток буде набагато перевершувати прибутковість від інших способів зберігання грошей.