Як провести весняні канікули з дітьми.

Ось і скінчилася морозна зима, а разом з нею плавно підходить до завершення і сама стомлююча шкільна чверть. Якщо ваша відпустка і канікули дитини збігаються за часом, проведіть їх разом. Адже нескінченні турботи часом не залишають часу для повноцінного спілкування з родиною.
Інструкція
1
Навіть не здійснюючи захоплюючих подорожей і поїздок на курорти, можна з користю відпочити під час канікул разом з дитиною. Міські установи культури здатні піднести вам чимало сюрпризів у вигляді нових експозицій в музеях, цікавих виставок і прем'єрних вистав у театрах. Уважно вивчіть афішу на дні канікул, це вам допоможе скласти програму заходів.
2
Для дівчаток та їхніх мам шопінг володіє відмінним релаксирующим дію, тому тата і брати з легкістю втратять їх у торговому центрі на цілий день. А ось батькам і синам з'являтися там протипоказане, вже через 20-30 хвилин у них починається алергія на духоту і нескінченне мелькання людей. Як це не дивно, чоловіки будь-якого віку можуть відпочивати, просто перекладаючи різні залізяки в гаражі з місця на місце і розмовляючи на рибальські та автомобільні теми. Увечері ви зустрінетеся всією сім'єю за вечерею задоволені проведеним часом.
3
Активні ігри в парку атракціонів подобаються всім без винятку. Тому виберіть сонячний день, щоб відправитися туди всім разом. Багато атракціони в березні ще не працюють, але є й такі, що діють цілий рік. У парку можна погодувати щебечучих птахів і веселих білок, так що не забудьте насипати в кишеню ласі горішки.
4
Якщо діти хочуть розважатися, а погода не дозволяє робити це на свіжому повітрі, йдіть всією сім'єю в ігровій розважальний центр. Зазвичай такі клуби відкривають в крупних супермаркетах або при школах і дитячих садах. Дітям дуже подобається грати з надувними іграшками та бродити по барвистим лабіринтах. У дні весняних канікул в розважальних центрах шумно і весело, провідні організують кумедні конкурси та шоу клоунів.
5
Відвідайте бабусь і дідусів, які вас всіх давно запрошують. Тільки попередьте їх заздалегідь, щоб вони встигли наготувати всякої смакоти і делікатесів. В кінці дня ви з дітьми, насилу втиснувшись у курточки, поїдете щасливі додому, щоб завершити вечір спокійними настільними іграми.
6
Після таких гастрономічних надмірностей вам всім потрібний активний відпочинок. Дітям буде цікаво пограти в пейнтбол або боулінг разом з улюбленими батьками. Тільки не забувайте про те, що березень - підступний місяць в плані погоди, до вечора може сильно похолодати. Зігрійтеся в затишному кафе за чаєм і гарячими пиріжками.
7
В останній день канікул діти можуть засумувати, запитаєте, як би вони хотіли провести цей час. Постарайтеся виконати їхні бажання, адже і вам напевно шкода, що канікули так швидко скінчилися.