Як перенести закладки з Опери в Мозілли.

Зміна браузера або використання декількох таких програм, наприклад, Mozilla Firefox і Opera, іноді викликають необхідність перенесення закладок з одного інтернет-оглядача в інший.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
Інструкція
1
Відкрийте обидві програми одночасно. Вікно браузера Mozilla Firefox поки тимчасово скрутіть, залишивши оглядач Opera.
2
У верхньому лівому куті натисніть «Меню», потім виберіть « Закладки » та «Управління закладками». У правій частині вікна знаходяться закладки. Кожну з них можна по-окремо виділити мишкою.
3
Якщо ви хочете експортувати всі наявні у вас закладки з браузера Opera в програму Mozilla Firefox, натисніть клавіатурну комбінацію CTRL + A - тим самим ви виділите всі закладки.
4
Якщо вам потрібно скопіювати будь-які окремі закладки, зробіть це, утримуючи клавішу CTRL і виділяючи мишкою ті адреси, які планується перенести.
5
Після того, як ви виділите закладки, клікніть по меню «Файл» у верхньому рядку вікна, і в списку, опцій виберіть: «Зберегти виділені як HTML».
6
У вікні, ви повинні дати ім'я документу і потім натиснути кнопку «Зберегти». Імена файлів пишіть латинськими буквами: це дозволить вам уникнути плутанини в подальшому. Можна назвати його, наприклад: bookmarks.htm.
7
Запустіть браузер Mozilla Firefox, відкрийте головне меню « Закладки », потім виберіть пункт «Управління закладками».
8
У вікні, знайдіть у верхній його частині пункт меню «Імпорт і Редагування», виберіть опцію «Імпорт з HTML».
9
Потім, в розпочатому наступному вікні, якщо ви переносите всі закладки, виберіть опцію: «Імпортувати з Opera» та натисніть кнопку «Далі». Якщо ж вам потрібно скопіювати обрані закладки, виберіть пункт: «З HTML файлу» і так само - кнопку «Далі».
10
У вікні провідника знайдіть збережений раніше файл - bookmarks.htm, якщо ви дали йому таку назву. Натисніть кнопку «Відкрити», і закладки будуть успішно скопійовані з Opera в Mozilla Firefox.
11
Щоб перевірити успішність проведеної операції, клікніть в Mozilla Firefox пункт « Закладки ».