Як відновити переписку icq. Як побачити свою переписку за минулий місяць.

Спілкування в різних соціальних мережах і чатах за допомогою спеціальних програм не завжди носить характер розваги. Часом користувачі обмінюються важливою інформацією, необхідною для роботи, і випадкове видалення листування стає серйозною проблемою.
Інструкція
1
Програма Easy Recovery використовується для відновлення всіх втрачених або недоступних даних з вашого комп'ютера. Скачайте дану програму з будь-якого джерела і розархівуйте її. Потім встановіть на диск, відмінний від того, де розташована програма ICQ. Як правило, ICQ зберігається на диску C.
2
Запустіть Easy Recovery з адміністративними правами. У дереві розділів виділіть диск C і запустіть процес сканування. Для чого натисніть на функцію «Scan» в панелі управління програми.
3
По закінченні процесу сканування під розділом диска C ви побачите список місць розташування інформації. Виберіть серед представлених варіантів адреси з типом C:/Program Files/QIP/Users ... і номера вашого облікового запису із закінченням «/History». Для цього поставте навпроти них галочки.
4
Натисніть на функцію Recovery і визначте шлях для збереження вибраних повідомлень. Натисніть на Ok і по завершенні процесу збереження перевірте результат.
5
Іноді втрата листування відбувається при зміні логіна. Однак у цьому випадку вона автоматично зберігається на жорсткому диску в каталозі, де знаходиться сама програма ICQ. Для перегляду листування відкрийте диск C і в папці програми ICQ знайдіть розділ History.
6
Однією з можливостей програми icq2html є відновлення історії повідомлень. Якщо ви хочете повернути випадково видалену переписку , скачайте програму і відкрийте її на комп'ютері. Поставте відмітку напроти функції «Відновлювати видалені» та натисніть на посилання «Імпорт».
7
Оберіть файли, у назві яких присутня ім'я UIN і розширення dbf, і почніть процес відновлення історії повідомлень ICQ. Через деякий час видалені файли будуть відновлені.