Як вибрати сережки з діамантами.

Вибираючи сережки з діамантами , ви хочете отримати ідеальну пару. Такі сережки прекрасний подарунок на значуща подія або ж хороше вкладення грошей. Тут важливо все - розмір і чистота каменю, його обрамлення, будуть ці сережки одягатися кожен день або ж це пара для урочистих виходів, призначені вони юній дівчині або ж солідної дамі.
Інструкція
1
Дізнайтеся більше про брілліантахЧтоби правильно вибрати камінь, потрібно знати за якими параметрами він оцінюється. Для діамантів важливі чотири характеристики: колір, чистота, каратность і ограновування. Камені різних відтінків, за винятком блідо-блакитного, цінуються вище ніж «білі». Найдорожчі - сині, рожево-лілові і рубіново-червоні. У Росії кольору діамантів позначаються цифрами, в інших країнах - латинськими буквами. В алмазах завжди є вуглецеві включення, чим їх менше, тим «чистішим» камінь.
2
Невеликі камені оцінюються тільки за вагою, більші - по вазі, кольору й чистоті. Одиницею ваги дорогоцінних каменів є карат, в кожному карате 0,2 грама. Дрібні діаманти важать до 0,3 карата, середні до 1 карата, всі камені більше 1 карата називаються солітерами. Ціна каменів росте не лінійно, а розраховується «за правилом Таверньє», де вартість дорівнює квадрату маси помноженому на ціну за карат. Ось чому стандартний діамант в 2 карата дорожче такого ж вагою в 1 карат не в 2 рази, а в 3. Огранка діамантів буває стандартна, кругла або фантазійна, наприклад груша, принцеса, маркіз і т.д.
3
До кожного крупному діаманту повинен додаватися спеціальний сертифікат геммологической лабораторії або інституту, в залежності від країни виробництва, в якому точно описані всі перераховані вище характеристики каменю.
4
Виберіть стиль сережекВ залежності від того повсякденні або парадні ви збираєтеся придбати сережки, виберіть стиль в якому вони зроблені. На кожен день більше підходять сережки-гвоздики, для вечірніх туалетів - гвоздики з великими каменями, кільця і півкільця, для урочистих випадків - сережки -гроздья та дизайнерські сережки.
5
Навіть якщо ви можете дозволити собі дуже великі діаманти у вухах, не варто цього робити, якщо у вас маленькі мочки і вушні раковини. Невисокі жінкам йдуть сережки кільця і півкільця, але часом сережки-грона здаються на них занадто громіздкими. Дуже високим жінкам підходять гвоздики і півкільця. Якщо ви хочете носити сережки з діамантами кожен день, виберіть ті, які не відтягують мочку вуха.
6
Виберіть оправуБрілліанти прийнято оправляти в платину, але це не означає, що їх заборонено відправляти до срібло або золото. Залежно від дизайнерського рішення навколо каменя може бути будь-який метал або сплав. Тим не менш, саме платина найкраще підкреслює гру діаманта, до того ж вона підходить для людей з чутливою шкірою.
7
Виберіть дізайнВи можете купити сережки роботи відомого дизайнера або ювелірного дому, такого як Tiffany, Van Cleef & Arpels, Cartier, але якщо вас цікавлять сережки-гвоздики, то краще звернутися до вітчизняних виробників, адже Росія входить до трійки найбільших постачальників алмазів, і на наших заводах працюють прекрасні майстри-огранщики.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bv69alZbXh8
Ювелірні вироби з діамантами сьогодні представлені дуже широко. Однак покупка такої прикраси - задоволення не з дешевих, тому важливо знати, на що звернути увагу при його виборі.
Інструкція
1
Уточніть наявність супутньої документації. В магазині повинні бути сертифікати на продукцію з діамантами, також ви можете отримати повну інформацію про самому камені: де і як був видобутий, які огранювання, вага, чистота. Якщо таку інформацію вам не можуть надати, краще відмовтеся від покупки. Також в магазині повинен бути документ, що підтверджує статус офіційної точки продажів компанії-постачальника виробів з діамантами.
2
Підбирайте прикраса, керуючись не тільки власним смаком, а й характеристиками каменю. За кольором діаманти бувають не тільки прозорими, а й білими, жовтими, блакитними, чорними і навіть червоними. На блиск каменю впливає якість ограновування, оцінювати цей параметр краще при денному світлі. Чистота діаманта залежить від кількості природних мінеральних вкраплень, наявних у ньому. Як правило, їх можна побачити тільки під збільшувальним склом, проте їх розташування вельми істотно впливає на сяйво коштовності. Так, якщо вони розташовані ближче до центру каменю, то його здатність заломлювати і розсіювати світло буде не дуже високою, а ось розташування по краях біля кріплення істотно не зашкодить блиску. Форма огранки може бути будь-який, як круглої, так і, наприклад, грушоподібної. Однак у якісного виробу форма діаманта завжди симетрична його центральній осі.
3
Уважно придивіться до верхньої межі каменю, яка називається майданчиком. На ній не повинно бути вкраплень, відколів, подряпин. Всі мінеральні включення повинні бути всередині діаманта, а не на його гранях. До речі, якщо ви спробуєте подряпати камінь, на ньому не повинно залишитися сліду.
4
Приділіть увагу і якості закріплення діаманта в металі. Якщо ви ведете активний спосіб життя, віддайте перевагу ободковой закріпки, яка захистить камінь краще, а сяйва його не зменшиться. Якщо ж ви купуєте виріб не на кожен день і дуже акуратні й обережні, то можете вибрати варіант і з звичайним кріпленням з чотирьох-шести крапане.
Корисна порада
Підбирайте виріб так, щоб воно вас прикрашало. Наприклад, на коротких пальцях буде витонченіше смотреться тонке кільце з розсипом діамантів, ніж з одним, але дуже великим каменем. Дамам у віці можна носити більш масивні вироби, а юним дівчатам краще віддати перевагу прості, але витончені прикраси.