Як висаджувати тую.

Корейська, західна, складчатая, японська, сичуанськой - все це різновиди туї. Ці вічнозелені дерева з густою кроною добре переносять стрижку, і тому стають ідеальним рослиною для ландшафтного дизайну. При правильній висадці і належному догляді туя стане прикрасою будь-якого дачної ділянки або саду.
Вам знадобиться
  • Саджанець туї, лопата, торф, пісок, дернова земля, вода
Інструкція
1
На відкритий грунт висаджують рослину віком від трьох років. Найкраще це робити в кінці весни або влітку.
2
Підготуйте грунт для дерева. Вона повинна складатися з торфу, дернової землі і піску в співвідношенні 1: 2: 1. Не зайвим буде додати добриво, але можна обійтися і без нього. Оптимальна кислотність ґрунту - pH 6.
3
Викопайте ямку більше півметра завглибшки (її розмір залежить від розмірів рослини і земляного грудки) і на 10 см засипте її дренажем (керамзит або пісок).
4
Налийте в яму чверть відра води і опустіть туди рослина разом із земляною грудкою навколо коренів. Поступово засинайте яму землею і доливайте туди воду. Слідкуйте, щоб коренева шийка перебувала на рівні поверхні землі.
5
Вологу землю навколо кореня ущільнюйте. Засипавши весь обсяг, насипте зверху суху пухкий грунт і не поливайте її безпосередньо після посадки.
6
Наступний полив знадобиться рослині тільки через тиждень. Туї буде достатньо відра води раз на тиждень. Якщо погода посушлива, збільште кількість води в 1,5 - 2 рази. Рихлите землю навколо стовбура не глибше, ніж на 10 см і обприскуйте крону водою.
7
На зиму і початок весни тую необхідно обкласти ялиновими гілками для затримання снігу і укутати тонкої білої тканиною, щоб уберегти від сонячних опіків.
8
Навесні потрібно видалити сухі гілки і, починаючи з третього року після висадки, підгодовувати комплексними добривами.