Як розібрати пральну машину Ардо.

Пральні машини « Ардо » - функціональні та якісні пристрої. При їх виробництві використовуються передові технології, в числі яких і система самодіагностики. При дбайливому ставленні до пральної машини вона протягом довгого періоду часу радує безвідмовної роботою. Але все ж трапляються і поломки, більшість з яких можна усунути в домашніх умовах. Однак перш ніж братися за ремонт, потрібно навчитися розбирати пральну машину « Ардо ».
Вам знадобиться
  • - набір викруток;
  • - ключі;
  • - кліщі для самозатягуються хомутів;
  • - плоскогубці;
  • - кусачки;
  • - лом;
  • - сервісний гачок.
Інструкція
1
За допомогою хрестоподібної викрутки відкрутіть гвинти, які прикріплюють верхню панель до кожуха. Слідом за цим акуратно підніміть однією рукою задню частину панелі, після чого посуньте цю панель і зніміть.
2
Витягніть розподільник миючих засобів. Потім, використовуючи крестовідную викрутку, відкрутіть гвинти, що фіксують розподільник миючих засобів і закріплюють його на панелі управління.
3
Притримуючи панель управління, посуньте її назовні до повного відчеплення від монтажної собачки. Поверніть панель управління на 180 градусів паралельно бічній стінці і за допомогою сервісного гачка закріпіть панель на бічній стінці пральної машини.
4
Демонтуйте сервісну панель. Для цього за допомогою хрестоподібної викрутки відкрутіть гвинти, що закріплюють сервісну панель на бічній стінці машини. Відчепите сервісну панель, використовуючи для цього невеликий лом.
5
Відкрийте вікно пральної машини. Потім за допомогою викрутки зніміть хомутик дверцята, а після відчепите манжету від центральної панелі.
6
Демонтуйте центральну панель. Для цього відкрутіть кріпильні гвинти, які фіксують центральну панель. Потім зніміть центральну панель і від'єднайте роз'єм для блокування дверцят.
7
Ослабьте пружинний хомут на шлангу, використовуючи для цього плоскогубці. Після цього зніміть шланг з розподільника.
8
Щоб зняти манжети дверцята, звільніть хомут манжети, а потім зніміть цей елемент. При необхідності демонтуйте шків, зніміть ремінь, замініть ТЕН з термостатом, колекторний двигун, термистор та інші знімні складові.
Зверніть увагу
Приділіть увагу якості кріплення знімних деталей, замінюючи зношені елементи пральної машини на нові.
Корисна порада
Виконуючи ремонт пральної машини «Ардо» своїми руками, приділіть увагу діагностиці: від правильності поставленого «діагнозу» залежить ефективність ремонтних робіт.