Як влаштуватися на роботу в Ізраїлі.

В Ізраїлі живе велика кількість вихідців з Радянського Союзу, і міграція туди російських громадян триває до сих пір. Але щоб комфортно влаштуватися в чужій країні, необхідно знати, як там можна знайти роботу.
Інструкція
1
Складіть резюме з перерахуванням своїх професійних досягнень. Переведіть його на англійську мову, а за наявності можливості і на іврит.
2
Подумайте про те, чи маєте ви достатні знання іноземних мов для роботи в Ізраїлі . Для заняття деяких посад, наприклад, в науковій сфері, достатньо буде знання англійської мови. Водночас, для багатьох професій, що вимагають спілкування з людьми, вам знадобиться знання івриту. Будьте готові до того, що його вивчення займе багато часу і, ймовірно, зажадає значних витрат на мовні курси або репетиторів.
3
Знайдіть роботодавця, який буде готовий розглянути вашу кандидатуру на відстані. Ви можете безпосередньо звернутися в цікаву для вас організацію. Так, наприклад, слід чинити вченим і викладачам для пошуку роботи в університетах або лабораторіях. В інших випадках ви можете почерпнути інформацію зі спеціалізованих інтернет-сайтів. Вони існують не тільки на івриті, але і російською мовою. Направте з цікаву для вас компанію резюме та супровідний лист, в якому аргументовано викладіть, чому ви шукаєте роботу саме в Ізраїлі і вважаєте себе найбільш відповідною кандидатурою на заявлену посаду.
4
При отримання згоди з боку ізраїльської компанії відвідайте співбесіду. Для цього вам навіть не знадобиться віза - ви можете вільно в'їхати як турист без права на роботу і пробути в Ізраїлі до дев'яноста днів. Якщо і вас, і роботодавця все влаштує, підпишіть трудовий контракт.
5
Отримайте робочу візу для в'їзду в країну. Для цього вам потрібно буде отримати в поліції довідку про несудимість, а також пройти детальний медичний огляд із здачею аналізів на вірус СНІДу і гепатиту. Віза буде видана на обмежений термін, але згодом ви зможете її продовжити, якщо збережете отриману роботу.
Влаштуватися за своєю спеціальністю бажає більшість випускників вузів. Пошук роботи найчастіше пов'язаний з багатьма труднощами і підводними каменями, тим більше, якщо ви це хочете зробити не в своїй країні, а, припустимо, в Ізраїлі . В цьому випадку необхідно слідувати певним алгоритмом, який підтверджений досвідом фахівців.
Вам знадобиться
  • - професійно заповнена трудова біографія;
  • - знання івриту на середньому рівні;
  • - оголошення в місцевих ізраїльських ЗМІ.
Інструкція
1
Попрацюйте за своєю спеціальністю якийсь час не в Ізраїлі . Дуже важко буде отримати робоче місце в цій країні, якщо ви не змогли спробувати свої сили на виробництві у вашому напрямку. Враховуйте, що в Ізраїлі працює багато класних фахівців у всіх сферах і конкурс на місце дуже жорсткий. Чим більше у вас буде досвіду за плечима, тим прихильною буде ізраїльський роботодавець.
2
Освойте іврит на середньому рівні. Без національної мови в Ізраїлі - нікуди. Вам потрібно найняти репетитора, або записатися на курси прискореного вивчення івриту. Якщо ви знаєте англійську, то вам буде набагато простіше. Але без івриту вас навряд чи візьмуть на постійне місце роботи з можливістю кар'єрного росту.
3
Пройдіть професійну перепідготовку після прибуття в країну. Дуже важливо придбати вміння за своєю спеціальністю вже на місці, тобто адаптуватися до ізраїльського типом роботи. У кожній країні є свої особливості, і ви повинні це чітко розуміти. Благо, зараз є багато можливостей для цього, а саме - курси професійної перепідготовки. Тим більше, під час їх проходження вас можуть помітити майбутні роботодавці.
4
Добре заповніть «корот хаїм» - трудову біографію. Зберіть тільки кращі рекомендації від колишніх роботодавців. Продумайте кожне слово у вашому резюме. Виділіть чітко свої професійні сторони і подумайте, як вони можуть допомогти вашому майбутньому роботодавцю.
5
Звертайтеся в усі інстанції. Розсилайте свої резюме у всі компанії та установи Ізраїлю. Це набагато збільшить ваші шанси на отримання заповітної посади. Тут працює закон великих чисел: чим більше заявок відішлете, тим більше буде відповідей.
6
Ходіть самостійно по всіх ізраїльським конторам, куди потрібні фахівці з професії. Якнайчастіше попадайтеся на очі потенційному роботодавцю. Не обов'язково приходити до нього в офіс. Можна просто відвідувати виставки, конференції чи лекції з теми вашого профілю.
7
Постійно розвивайтеся в своєму напрямку. В Ізраїлі працює багато науковців з усіх країн, і більшість володіє відмінною репутацією і серйозними навичками. Ви повинні відповідати цьому рівню і постійно його підвищувати. Тоді ви збільшите свої шанси у багато разів на отримання роботи в цій країні.
Корисна порада
Використовуйте в пошуку вакансії не тільки газети, а й інші ЗМІ. Наприклад, інтернет або радіо.