Як варити чорна кава.

Є безліч способів приготувати чашечку міцного чорного кави . Ви можете вибирати ступінь обсмаження зерен, помел, можна варити кави в турці або в гейзерній кави варінні (мока), додавати різні спеції. Рецептів кави , напевно, стільки ж, скільки шанувальників у цього ароматного напою, що бадьорить.
Вам знадобиться
  • - кава в зернах;
  • - кавомолка;
  • - мінеральна вода;
  • - цукор;
  • - гейзерная кавоварка або джезва/турка.
Інструкція
1
Оберіть тип обсмаження - легкий, середній, середньо-темний або темний. Чим темніше обсмажування, тим більш насиченою і багатше смак кави і вище його ціна, але, що дивно, тим менше в зернах кави ина.
2
Для того щоб зварити чашку чорного кави по-східному, приготуйте кави дрібного помелу, для гейзерній кави варіння необхідний середній помол. Напій, зварений з свіжомелених зерен, смачніше і ароматні.
3
Для кави дуже важлива якість води. Зіпсує смак напою не тільки занадто жорстка хлорована вода, але й, як не дивно, занадто чиста, дистильована. Прекрасний кави виходить на насиченої киснем воді, з невеликою кількістю мінеральних речовин. Використовуйте фільтри або візьміть бутильовану мінеральну воду.
4
Кава по-східному, він же кави по-турецьки, арабськи, вірменськи, варять у спеціальному вузькому посудині, який може називатися турка, джезва або ібрік. Залежно від того який солодощі ви хочете зварити напій, визначається і кількість ложок меленої кави на одну чашку. Для несолодкого візьміть 1 чайну ложку на чашку об'ємом 60 мл, для середньо-солодкого кави беруть по 1 чайної ложки кави і цукру, для солодкого напою візьміть 1 чайну ложку кава і 2 чайні ложки цукру, для екстра-солодкого - 3 чайні ложки цукру і 2 чайні ложки меленого кави .
5
Наповніть джезву холодною водою і поставте на маленький вогонь. Розмішайте кави і, якщо ви варите солодкий напій, цукор. Варіть помішуючи, поки не почне підніматися піна. Зніміть джезву з вогню і дайте піні трохи осісти, знову нагрійте до того моменту, як «шапка» почне підніматися. Остудіть і повторіть операцію. Зніміть з вогню і розлийте по чашках. Такий кави прийнято подавати зі склянкою свіжої холодної води.
6
Щоб зварити кави з гейзерній кави варінні, розберіть її. Вона складається з трьох частин - нижньої чаші, кошички з фільтром і верхньої частини з ручкою і носиком. Заповніть нижню частину холодною водою, вода не повинна доходити до парового клапана. Поставте в чашу фільтр і насипте в нього мелений кави до самого верху, втрамбовуючи час від часу порошок. Закріпіть верхню частину.
7
Встановіть кави варіння на середній вогонь. Визначити готовність напою можна по тому, як кави почне булькати у верхній частині мока.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що кип'ятіння «вбиває» кави. Воно дуже швидко стає прогірклим і кислим, втрачає аромат.