Як написати резюме для роботи в банку. написати резюме без досвіду роботи в банк.

Резюме створює перше враження у роботодавця про претендента на вакансію. Саме тому необхідно з великою відповідальністю підходити до складання даного документа, в особливості для банківських структур.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
Інструкція
1
Майте на увазі, що хороше резюме звичайно міститься на одну сторінку. Роботодавці не люблять читати занадто довгі вистави з зайвою інформацією. Для працівника банку важливим є вміння лаконічно і системно мислити. Потенційний роботодавець повинен зробити відповідний висновок про вас після прочитання вашого резюме.
2
У перші чотири графи документа напишіть прізвище, ім'я та по батькові, вкажіть дату народження, свої контактні дані та розгорнуте найменування вакансії, на яку ви претендуєте (наприклад: «претендую на посаду юриста в кредитний відділ»).
3
В розділі «Освіта» вкажіть ті заклади, в яких ви навчалися (найменування закладу, факультет й роки навчання), при цьому школу вказувати не треба. Якщо у вас є будь-яке додаткове освіту, що відноситься до сфери вашої майбутньої діяльності (банківської роботі), наприклад, курси, напишіть також і про це. Не забудьте вказати рівень володіння комп'ютером та іноземними мовами.
4
Наступним розділом вашого резюме буде «Досвід роботи». В хронологічному порядку вкажіть свої попередні місця роботи і займані посади (найменування організації, роки роботи, посада, виконувані обов'язки, причина відходу).
5
В заключній частині вашого резюме - «Особисті дані» вкажіть сильні сторони своєї особистості, які допоможуть вам стати хорошим фахівцем у банківській сфері (відповідальність, стресостійкість, комунікабельність, націленість на результат і т.д.)
6
Бажано також написати про свій сімейний стан. Для деяких вакансій (менеджери по роботі з клієнтами) необхідна наявність водійських прав та власного автомобіля. Якщо ви претендуєте на такі посади, не забудьте вказати і це.
Зверніть увагу
Як правило, при прочитанні резюме для роботи в банку, роботодавця цікавить інформація про відсутність або наявність у вас судимостей. Її можна додати в блок: «Особисті дані».
Корисна порада
Найкраще оформляти резюме в друкованому варіанті в програмі Word.