Як в'язати дитячі шкарпетки гачком. Як зв'язати гачком дитячі шкарпетки.

Зв'язати носочки на маленьку дитячу ніжку швидше і зручніше за все гачком . Виходить анітрохи не гірше, ніж спицями, а ваш малюк незабаром зможе надіти ошатну і теплу обновку.
Вам знадобиться
  • - товсті нитки для в'язання (різних кольорів);
  • - гачок №4 (або більше, якщо нитки занадто товсті);
  • - лінійка;
  • - ваша дитина для примірки шкарпеток (або запишіть розміри його ноги).
Інструкція
1
Починайте в'язати від носка до п'яти по колу. Для цього зв'яжіть 3 повітряні петлі і з'єднайте їх у кільце. Зробіть дві повітряні петлі підйому і пров'яжіть в вийшло кільце ще 9 стовпчиків без накиду. Знову зробіть 2 петлі підйому.
2
У другому ряду почніть додавати петлі - в'яжіть по два стовпчики без накиду в кожну петлю попереднього ряду. Таким чином розширте в'язання до потрібного розміру, приміряючи його після кожного ряду дитині на ногу. Щоб носок не приймав форму конуса, поступово зменшуйте кількість додає у ряду стовпчиків. Спочатку можете додавати стовпчики через кожні три петлі попереднього ряду, потім - через дві, потім по черзі, в одну петлю - один стовпчик без накиду, в наступну - два.
3
Коли отримали потрібну окружність стопи, далі в'яжіть, додаючи петлі, до щиколотки. Закріпіть нитку іншого кольору для п'яти. Порахуйте кількість петель і продовжуйте в'язати приблизно дві третини з них до кінця п'яти. Краще заздалегідь поміряти довжину стопи дитини, щоб потім порівнювати розміри.
4
Закріпіть і відріжте нитку. Складіть пов'язану п'ятку навпіл і з'єднайте швом з стовпчиків без накиду.
5
Зробіть дві повітряні петлі підйому і в'яжіть далі стовпчиками без накиду, обв'язуючи ногу по колу. Зв'яжіть шкарпетки у висоту до потрібного розміру, враховуючи те, що ще будете в'язати гумку. Її можна пов'язати, чергуючи по два лицьові і виворітні рельєфні стовпчики. Зв'язавши гумку потрібної висоти, закріпіть нитку і відріжте.
6
Рельєфну гумку в'яжіть наступним чином. Для лицьового рельєфного стовпчика зробіть накид і введіть гачок з лицьового боку носка за ніжку стовпчика попереднього ряду. Потім зробіть ще один накид і пров'яжіть нитку через дві петлі на гачку, потім - ще через дві. Виворітний стовпчик в'яжеться так само, тільки гачок потрібно вводити з виворітного боку носка.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Uvkx-z53d7Y
Корисна порада
Приділіть увагу ниткам, з яких ви будете в'язати. Щоб у малюка не було неприємних відчуттів, вони повинні бути з якісного, натурального і м'якого волокна.