Як вибрати Газель. Як розмовляти з колекторами.

ГАЗель є одним з найпопулярніших автомобілів у вантажоперевізників. Серед головних переваг цієї машини можна відзначити відносно невисоку вартість, простоту в обслуговуванні і легкість в ремонті. Але все ж при виборі такого «помічника» треба враховувати деякі нюанси.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з виходом в інтернет;
  • - газета з пропозиціями про продаж.
Інструкція
1
Щоб правильно вибрати собі ГАЗель з пропонованого модельного ряду, обміркуйте, для яких цілей потрібна машина, що плануєте перевозити, якою буде максимальна вага вантажу і т.д. Так, наприклад, для перевезення дощок, труб та інших великогабаритних речей (довжиною не більше 4м) підійде длиннобазная модифікація. Якщо ж крім вантажу вам потрібно буде доставляти на об'єкт і бригаду робітників - ідеальним варіантом стане «Фермер». Плануєте завантажувати транспортний засіб за допомогою крана або навантажувача - вибирайте бортову модель автомобіля. Для стандартних вантажів, масою до 1,5 тонн догляньте вантажівка з тентом або ГАЗель -фургон.
2
Вирішіть, на якому паливі повинен працювати ваш автомобіль. При цьому ретельно зважте всі «за» і «проти». Врахуйте, що бажання заощадити гроші на пальному може привести до частого ремонту машини. Так, при запуску взимку холодного двигуна на газу, знижується термін служби редуктора, а через недостатню ступеня стиснення для газу в бензиновому двигуні - прогорають сідла головки та клапани блоку циліндрів. Крім цього, при переході на газове паливо падає потужність двигуна від 5 до 15%.
3
Під час огляду ГАЗелі з пробігом уважно обстежте раму (особливо в місці відразу за кабіною) на наявність зварювання. Це одне зі слабких місць автомобілів даної марки і при частих перевантажити вона ламається в першу чергу. Зверніть увагу на зазори арок, фар і порогів - в ідеалі їм слід бути однаковими. Перевірте кузов на наявність підгнилих дощок. Не забудьте про підвіску: ресори і підресорник. Вони не повинні бути прямими, а подушки - з тріщинами.
4
Загляньте під капот. Ніяких маслених патьоків і слідів герметика на стику шлангів бути не повинно. Зверніть увагу на головний циліндр зчеплення. На ньому, за інтенсивної експлуатації машини, утворюються тріщини. Потім заведіть двигун і прислухайтеся до його роботи. Він повинен працювати рівно, без всяких сторонніх звуків (клацань, стукоту і т.д.).
5
Ще одним слабким місцем є задній міст. Щоб його перевірити попросіть проїхатися на машині і розженете її. Якщо він справний - гудіти (вити) не буде. Протестуйте коробку передач. Не повинно бути хрускоту при перемиканні швидкостей. При гальмуванні дивіться, щоб педаль гальма створювала впевнене пружне опір, а не йшла в підлогу.
Корисна порада
З собою за покупкою візьміть людину, яка добре розбирається в автомобілях цієї марки.