Як повернути верхню панель.

Метод відновлення верхньої панелі Gnome визначається ступенем змін, виконаних в нижній панелі. Тим не менш, будь-який з цих методів здійснюється стандартними засобами самої системи.
Інструкція
1
При незначних змінах нижній панелі або збереженні її виду за замовчуванням скористайтеся більш простим способом відновлення верхньої панелі Gnome. для цього натисніть функціональні клавіші Alt і F2 і введіть команду gconftool --recursive-unset/apps/panel.
2
Скористайтеся кнопкою «Запустити» і переконайтеся в зникненні нижній панелі. Натисніть сполучення функціональних клавіш Alt і F1 для відображення обох панелей у вигляді за замовчуванням. Виконайте настройку панелей у відповідності зі своїми вподобаннями.
3
Якщо нижня панель піддалася значним змінам в процесі роботи, виберіть інший метод відновлення. Викличте контекстне меню нижній панелі кліком правої кнопки миші на її вільному просторі і вкажіть команду «Створити панель ». Дочекайтесь появи нової сірої смуги панелі у верхній частині екрану комп'ютера.
4
Додайте необхідні аплети на створену панель : - для користувача рядок меню; - область повідомлення; - сам аплет повідомлень; - годинник; - апплет повідомлень сеансу. Розташуйте додані аплети зручним чином і закріпіть їх у відновленій верхній панелі.
5
Скористайтеся альтернативним методом відновлення верхньої панелі Ubuntu. Для цього спочатку викличте термінал будь-яким зручним способом: - одночасно натиснувши поєднання функціональних клавіш Ctrl, Alt і T; - командою gnome-terminal в діалозі «Виконати програму»; - вибравши «Термінал» в каталозі.
6
Надрукуйте в текстовому полі терміналу команду gconftool-2 --shutdown rm -rf ~/.gconf/apps/panel pkill gnome-panel. Ця команда відновить зниклу верхню панель Gnome у вигляді за замовчуванням. Використовуйте описаний вище алгоритм дій для додавання і закріплення потрібних аплетів на панель .