Як поводитися на новорічному святі.

Якщо ви будете вести себе пристойно і насолоджуватися новорічні корпоративи, ви не будете журитися про крах кар'єри вранці. Вам потрібно заздалегідь вибрати лінію поведінки на новорічному святі і неухильно її дотримуватися.
Інструкція
1
Керівництво компаній витрачає великі гроші на устроительства новорічних свят для співробітників, тому постарайтеся відповідати іміджу фірми і не втратити обличчя. Начальство напевно буде придивлятися до підлеглих, у вас з'явиться чудова можливість проявити себе з кращого боку і заробити плюсові окуляри до резюме. Також, новорічна вечірка може і погубити вашу репутацію безповоротно, якщо ви забудете і облишите пристойності.
2
не ухиляється від участі на корпоративі, не варто протиставляти себе колективу. Ви краще дізнаєтеся колег, а значить, будете успішніше працювати з ними поруч. Боси теж не люблять, коли їхні старання ігноруються, вони організували вечір - будьте ласкаві відвідати його!
3
Продумайте свій наряд з особливою ретельністю. Не варто шокувати керівництво і колег нарядом з секс-шопу, костюм червоної шапочки теж не підійде. Виберіть дороге, але просто зшите плаття з розкішною тканини. Багато розшитий шовк або парча здатні затьмарити стрази і пайетки дешевих нарядів. А прекрасно сидить на фігурі річ високоякісного крою і виконання виглядає краще вульгарного міні і глибокого декольте.
4
Знаючи себе і свою здатність п'яніти від тих чи інших алкогольних напоїв, виберіть найбільш безпечний варіант і не змішуйте фантастичних коктейлів. Можна навіть, не пити алкоголю зовсім, пославшись на важливі справи після корпоративу. Розслабитися ви зможете, святкуючи Новий рік вдома.
5
Замість напоїв приділіть увагу їжі, щоб не було зовсім вже прикро від зниклого вечора. При розмові з керівництвом не згадуйте роботу, щоб це не виглядало так, як ніби ви просите надбавку до зарплати. Начальство теж втомлюється і хоче провести час в невимушеній обстановці. Краще розкажіть пару коротких, але смішних анекдотів, які потрібно підготувати заздалегідь.
6
Подякуйте босів за чудовий вечір і частування, але не затримуйтеся поруч з ними надовго, не займайтеся підлабузництвом. Якщо на ранок потрібно буде йти на роботу, не затримуйтеся на святі допізна.