Як в картинку вставити напис. додати слова на картинку.

Здійснювати різні маніпуляції з зображенням дозволяють багато офісні додатки, навіть текстовий процесор Microsoft Word. Проте краще використовувати для цього графічний редактор - в ньому більше можливостей зміни картинки, а інтерфейс розрахований на роботу саме з графікою і тому не перевантажений зайвими функціями. В операційній системі Windows така програма - MS Paint - встановлюється за замовчуванням.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор MS Paint.
Інструкція
1
Запустіть графічний редактор. В ОС Windows 7 або Vista для цього можна натиснути клавішу Win, набрати на клавіатурі paint і натиснути Enter. В Windows XP доведеться шукати посилання на запуск програми в підрозділі «Стандартні» розділу «Всі програми" головного меню системи.
2
Завантажте в графічний редактор вихідну картинку . Для цього призначений діалог, що викликається поєднанням клавіш Ctrl + O або вибором в меню додатка команди «Відкрити».
3
Увімкніть інструмент «Текст» - клікніть по іконці з зображенням букви «А» в секції «Інструменти» на вкладці «Головна». Клацніть мишкою по тому місцю картинки, де має бути перша буква створюваної написи, і на зображенні з'явиться пунктирна рамка з миготливим курсором вводу всередині. Paint додасть в меню ще одну вкладку з інструментами - «Текст».
4
Наберіть текст напису. Якщо вона вже створена в якомусь текстовому редакторі або скопійована з іншого документа, замість ручного набору можна використовувати кнопку «Вставити» на вкладці «Текст» або поєднання клавіш Ctrl + V. Коли запроваджуваний перестане уміщатися в ширину рамки, редактор перенесе слова на наступний рядок. Ви можете міняти ширину колонки з текстом, перетягуючи вузлові точки на пунктирною рамці.
5
Якщо треба змінити колір, розмір, накреслення літер написи, виділіть її повністю або тільки потрібний фрагмент і скористайтеся керуючими елементами з секцій «Шрифт», «Фон» і «Кольори» в меню графічного редактора. Після цих змін відрегулюйте остаточно положення тексту щодо зображення за допомогою вузлових точок на рамці навколо написи.
6
Клацніть по зображенню за межами рамки, щоб вимкнути режим редагування тексту і збережіть картинку з написом - відповідний діалог викликається вибором пунктів «Зберегти» або «Зберегти як» в меню Paint.