Як в Excel замінити крапку на кому. Як замінити точки на коми в опенофіс.

Точка і кома можуть виконувати функції роздільника розрядів в числах, записаних у форматі десяткового дробу. У більшості англомовних країн в якості такого роздільник використовується точка, а в Росії - кома. З цим часто буває пов'язана необхідність заміни точок на коми в табличному редакторі Microsoft Office Excel.
Вам знадобиться
  • Табличний редактор Microsoft Office Excel.
Інструкція
1
Якщо в налаштуваннях вашого табличного редактора точка задана як десяткового роздільника, то змінити це можна в одному з розділів панелі установок Excel. Щоб до неї дістатися, розкрийте меню додатка. Це можна зробити, натиснувши клавішу Alt, а після неї - кнопку «Ф». В меню Excel 2010 пункт «Параметри» поміщений в передостанню рядок списку команд, а в Excel 2007 кнопка «Параметри Excel» знаходиться в правому нижньому кутку меню.
2
Виберіть рядок «Додатково» в лівій колонці панелі налаштувань і в розділі «Параметри правки» знайдіть рядок «Використовувати системні роздільники». Якщо в чекбоксі у цьому написі позначка стоїть, то потрібне вам поле «Разделитель цілої і дробової частини» редагувати неможливо. Приберіть її, поставте кому в текстове поле і натисніть кнопку OK для фіксації зміни в настройках редактора.
3
Якщо потрібно замінити точку коми в якійсь конкретній комірці електронної таблиці, зробити це можна кількома способами. Спочатку виділіть потрібну комірку, потім включите режим її редагування - натисніть клавішу F2 або двічі клікніть цю клітку. Перемістіть курсор введення до точки і замініть її коми. Це ж можна зробити не в комірці, а в рядку формул - там для включення режиму редагування досить одного клацання.
4
Для тотального заміщення комами всіх точок у всіх елементах електронної таблиці використовуйте діалог пошуку і заміни. Для його виклику призначені «гарячі клавіші» Ctrl + H і пункт «Замінити» в випадаючому списку кнопки «Знайти і виділити» - вона поміщена в групу команд «редагування» на вкладці «Головна».
5
В поле «Знайти» діалогу пошуку і заміни поставте крапку, а кому - в поле «Змінити на». Якщо застосування цієї операції тільки на поточному аркуші документа буде достатньо, натисніть кнопку «Замінити все» і Excel приступить до виконання команди. Для заміни на всіх аркушах відкритого документа натисніть кнопку «Параметри», встановіть значення «в книзі" в випадаючому списку у напису «Шукати» і лише після цього клікніть по кнопці «Замінити все».