Як повернути закладки в Опері. Як скопіювати закладки з opera.

Завдання відновлення користувальницьких закладок в браузері Opera може бути вирішена декількома способами як використанням стандартних інструментів операційної системи Windows, так і залученням додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Використовуйте найпростіший спосіб - функцію Opera Link. Ця технологія дозволяє зберегти більшу частину користувача даних і налаштувань на сервері. Особливо зручно це при роботі на чужому комп'ютері, оскільки інформація може бути заново завантажена в браузер. Для цього викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт "Всі програми". Запустіть додаток Opera і розкрийте меню «Файл» верхньої сервісної панелі вікна браузера. Вкажіть пункт «Синхронізувати» і відзначте чекбоси в рядках інформації, що підлягає збереженню, в діалоговому вікні. Увійдіть у системі для можливості безкоштовного відновлення своїх налаштувань.
2
Поверніться до головного меню «Пуск» для відновлення закладок в ручному режимі і перейдіть в пункт "Всі програми". Розкрийте посилання «Стандартні» і запустіть додаток «Провідник Windows». Перейдіть по шляху имя_дискаUsersимя_пользователяappDataRoamingOperaOperaprofileopera.adr і скопіюйте весь вміст останнього файлу.
3
Розкрийте меню "Налаштування" верхньої сервісної панелі вікна браузера Opera і вкажіть команду «Імпорт і експорт». Скористайтеся підкоманду «Імпортувати закладки Opera" і вкажіть повний шлях до створеної копії файлу .adr. Зверніть увагу на те, що, залежно від версії браузера, іншим можливим шляхом збереження даних може виступати імя_діскаProgram FilesOperadefaultsoperadef.adr.
4
Скористайтеся спеціалізованим додатком Portable Bookmarks, вільно поширюваним в інтернеті. Програма призначена для збереження даних закладок будь-яких браузерів і можливості їх синхронізації. Існує можливість сортування закладок за кількома параметрами. Особливо варто відзначити, що можливість збереження всієї інформації на знімному носії дозволить відновити закладки навіть при повній перевстановлення системи.