Як грати в волейбол. Як правильно тримати руки при грі у волейбол.

У світі багато шанувальників волейболу. Він цікавий не тільки глядачам і професійним гравцям. Завдяки своїй доступності, на аматорському рівні в волейбол грають мільйони людей. Новачкам будуть корисними рекомендації про те, як грати в волейбол.

В волейбол грають на майданчику шириною 9 м і довжиною 18 м. Професійні майданчики завжди знаходяться в закритих приміщеннях, тоді як любителі можуть грати і на відкритих. Обмеження для професіоналів викликано тим, що легкий волейбольний м'яч при вітряної погоді може сильно змінювати напрямок свого польоту. Волейбольний майданчик навпіл розділена сіткою, висота якої становить для чоловіків - 2,43 м, а для жінок: 2,24 м. Майданчик розділена на шість зон, у кожній з яких знаходиться один гравець.

Мета ігриДве команди , що складаються з 6 чоловік, розташовуються кожна на своїй половині. Мета гри полягає в необхідності змусити м'яч торкнутися підлоги на майданчику суперника, або змусити м'яч піти за межі майданчика від торкання гравця протилежної команди. При цьому нараховується виграшне очко. Набравши 25 очок, команда виграє сет. Матч триває, поки одна з команд не виграє 3 сети. Максимальна тривалість матчу - 5 сетів. У вирішальному 5 сеті команди грають до 15 очок.

Тонкощі ігри.Ігрок, що виконує подачу м'яча, намагається ускладнити її до такого ступеня, щоб змусити суперника помилитися - або м'яч торкнеться підлоги, або приймаючі помиляться і відправлять м'яч в аут. Тоді яка виграла команді зараховується очко і подає продовжує свою справу. Приймаюча м'яч сторона може зробити максимум 3 торкання, після чого повинна переправити м'яч на сторону суперника. Якщо їй вдалося заробити очко, то подача переходить до неї, а гравці цієї команди зміщуються за годинниковою стрілкою в наступну зону. Так триває до виграшу однієї з сторін 25 очок, або до переваги однієї з команд в 2 очки. Важливою складовою волейболу є блок. Його ставлять гравці передньої лінії для того, щоб перешкодити суперникові, провести атакуючий удар. Торкання м'ячем блоку не зараховується приймаючій команде.Научіться грати в волейбол нескладно. Практика показує, що при грі кілька разів на тиждень, навіть початківці виходять на непоганий аматорський рівень приблизно за півроку. До того ж, це неконтактна вид спорту і, тому, травми при грі бувають дуже рідко. Зате він допомагає постійно підтримувати спортивну форму і завжди бути в тонусі. Це гра для людей різного віку і професій.

Гра в «очко», двадцять одне, блекджек - всі ці назви характеризують одну і ту ж гру. Це дуже популярна у всьому світі карткова гра. Мета гри - набрати 21 очко в сумі всіх узятих карт. Грати в «очко» можуть від одного до чотирьох гравців (не рахуючи дилера). Колоди використовуються різні. Можна грати двома колодами по 52 карти кожна, можна грати однієї. А можна брати колоду з 36 карт. Але це все приватні правила. А ми з вами розберемося з правилами загальними, щоб зрозуміти, як в «очко» слід грати.
Інструкція
1
Старшинство карт в цій грі нестандартно: С «цифровими» картами все зрозуміло: двійка дорівнює двом очкам, шістка - шести, дев'ятка дев'яти і так далі. А з «картинками» все по-іншому. Валет оцінюється в два очки, дама - три, король - чотири, туз - 11 очок.
2
На самому початку гри визначають дилера (банкуючого, банк). Як привило, для цього витягають по одній карті. У кого карта крупніше номіналом - той і дилер. Колода тасується, робиться закладка і починається роздача карт. Кожен гравець від дилерів отримує по одній карті і робить ставку. Сам дилер карти поки не бере.
3
Робляться ставки. Першим ставку робить дилер. Зазвичай він ставить на кін усе наявні гроші. Потім роблять ставки по черзі решта гравців так, щоб їх сумарна ставка не перевершувала дилерську ставку.
4
Далі дилер роздає гравцям ще по одній карті. Будь-який з них при цьому може попросити у дилера додаткову карту або кілька карт або відмовитися. При цьому гравець не може набрати більше п'яти карт. Тут правила можуть відрізнятися. В деяких випадках гравець просто залишається з п'ятьма картами і сумою очок на них, а в деяких - виграє відразу, якщо сума всіх п'яти карт не перевищує 21 очко.
5
Гравець, який набрав 21 очко двома картами, виграє відразу. Іноді вважають переможцем і того гравця, який набрав так зване «золоте очко», отримавши на руки два туза. Той, хто набрав більше 21 очка, відразу програє свою ставку, яка відходить дилеру. Що набрали менше 21 очка гравці чекають, поки дилер буде добирати карти собі. Ставка гравця йде у банк, якщо дилер набрав суму очок, перевищує або рівну сумі очок гравця. Якщо дилер набрав менше, ставка разом з виграшем відходить гравцеві. При цьому часто встановлюється обмеження дилеру: якщо сума очок дилера буде менше або дорівнює 17, він зобов'язаний взяти ще хоча б одну карту.
Корисна порада
Якщо під час гри карти до закладки закінчуються, колода тасується, закладка ставиться заново і гра возобновляется.Еслі ви любите виконувати роль дилера, то знайте, що його перевага перед гравцями становить не більше 1%.